KWADRANS NA URODĘ: WIDER underwear dla każdego dbajacego o zdrowie, komfort,wygodę

KWADRANS NA URODĘ:  WIDER underwear  dla  każdego dbajacego o zdrowie, komfort,wygodę
Kwadrans Na Urodę MTV24.TV prezentuje Catering dietetyczny Premium KILOKALORIA (Kraków), który zaprasza na zdrowe spotkania na antenie MTV24.TV już od wiosny 2021. A dziś prezentujemy i polecamy bieliznę męską firmy WIDER underwear, która dokonuje aktualnie zmian w swojej działalności i będzie miała swoje logo WIDER z właścicielem Piotrem Widera porozmawiamy w marcowych wydaniach programu "ROZMOWA Z GWIAZDĄ" na którą zaprasza Catering KILOKALORIA .

Dziś polecamy WIDER underwear , czyli prestiż , komfort, wygoda, zdrowie . To wszystko panowie mogą znaleźć w ofercie firmy prezentującej specjalne boxerki o specjalnych właściwościach i powłoce. Bokserki są antybakteryjne z jonami srebra , antyalergiczne, antypilingowe, termoaktywne, oddychające i szybkoschnące .

Dla klientów firmy Cateringowej KILOKALORIA będzie specjalny bon uprawniający do zakupu z 30% rabatem , zdrowy catering z zdrową bielizną. WIDER underwear nie zapomina o widzach MTV24.TV dla których też przygotowuje specjalne rabaty, konkursy na zbliżającą się wiosnę 2021.

Zapraszamy na naszą stronę www.mtv24.tv

Opracował:  MTV24.TV & KILOKALORIA (Kraków )  (2021)Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica