MTV24.TV poleca nowy numer IMPERIUM KOBIET

MTV24.TV poleca nowy numer  IMPERIUM KOBIET
Jesienne Imperium Kobiet z MTV24.TV
Już za kilka dni do sieci Empik i Eurokiosk trafi jesienne wydanie IMPERIUM KOBIET. Bohaterką najnowszej okładki jest piękna aktorka Anna Dereszowska z którą rozmawiamy na temat nowej kampanii społecznej organizowanej przez Kwiat Kobiecości "Diagnostyka jajnika” pod hasłem „Rzuć cień podejrzenia na swoje jajniki”. Jej celem jest przekonanie kobiet do regularnych badań ginekologicznych oraz sprawdzania swoich rodzinnych obciążeń nowotworowych.

Ponadto w magazynie rozmowa z Kasią Cerekwicką, Sonią Bohosiewicz, Ewą Farną i Tomaszem Jastrunem. Wisienką na torcie jest wywiad na wyłączność z gwiazdą światowego formatu - Danzelem Washingtonem.

Spróbujemy odpowiedzieć także na pytanie czy wrażliwość jest cechą, którą należy ukrywać we współczesnym świecie, stworzymy portret kobiet z wielkich miast a także pokażemy, że piękno nie ma granic i kobiety w wieku 50+ mogą być również atrakcyjne!

W naszym stałym cyklu KOBIETY NIEZAPOMNIANE - sylwetka Amy Winehouse, w dziale MĘŻCZYŹNI, KTÓRZY NAS INSPIRUJĄ - Antoni Pawlicki.

Zapraszam do lektury.

Ilona Adamska
redaktor naczelna

W najnowszym numerze  IK , znajdziecie informację i reklamę kolejnej płyty z przebojami  której patronuje  nasza telewizja. A  płytę poleca  Mac iej Dreszer ( kierowca rajdowy )  TALENT ROKU 2015  wg czytelników  Planety Kobiet  , widzów  MTV24.TV

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica