ZDROWE LATO 2015 z MTV 24.TV : Folgowanie może zaszkodzić !!!

ZDROWE LATO 2015 z MTV 24.TV : Folgowanie może zaszkodzić !!!
Maciej Kiełbasa z MTV24.TV
Folgowanie może zaszkodzić !!!Bywa, że masz prawdziwą potrzebę pofolgowania sobie ze smakołykami ? Niektórym utrzymać formę pomaga świadomość, że mają prawo sobie czasem odpuścić. Skusić się na fast-food, czy pozwolić na obiad w restauracji.

Uważaj jednak na składnik, który odpowiedzialny jest za "uatrakcyjnianie smaku".

E621, czyli glutaminian sodu jest stosowany jako środek wzmacniający smak w gotowych zupach, sosach do sałatek, czipsach, mrożonkach i wielu daniach podawanych w restauracjach.


Glutaminian sodu nie jest klasyfikowany jako substancja szkodliwa i jest zalegalizowany w Unii Europejskiej pod nazwą kodową E621. Lekarze uważają, że glutaminian sodu może powodować alergię.


Glutaminian wydobywa oryginalny smak potrawy i sprawia, że jest bardziej apetyczna. Znajduje się w produktach przetworzonych. Zazwyczaj są to gorące kubki, chińskie zupki, sosy instant, zupy w proszku, gotowe dania w słoikach, chińskie sosy sojowe, rybne, magii, a także gotowe mieszanki przypraw, jak np. kebab, gyros, do gulaszu, pizzy, flaków itd.

Jego regularne spożywanie może doprowadzić do wielu szkodliwych skutków ubocznych, takich jak migreny, depresja, zaburzenia orientacji, wady wzroku, zmęczenie, ból głowy czy otyłość.


https://www.facebook.com/MAZIPERSONALTRAINlNG

 Foto : Maciej Kiełbasa sportowy talent lata 2015 , Już 22 sierpnia w amfiteatrze w Rabce Zdroju odbędzie się ekskluzywna Gala organizowana przez Battle of Warriors pod nazwą "Górale vs Reszta Polski".Udział w niej bierze Maciej Kiełbasa trenujący pod okiem Łukasza Jarosza w klubie "Jarosz Fight Club". Telewizja MTV24.TV oraz Agencja I.D.MEDIA zostały partnerami medialnymi walk Macieja i wspierają go wizerunkowo.

Opracował : MTV24.TV
 Współpraca: Music Media Press


Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica