DOBRE BO ZDROWE - SYLWETKA ROKU - 22.02.2020 na antenie www.mtv24.tv godzina 19.00

 DOBRE BO ZDROWE - SYLWETKA ROKU - 22.02.2020 na antenie www.mtv24.tv  godzina 19.00

Już 22.02.2020 roku zapraszamy o godzinie 19.00 na transmisję "live" z uroczystego koncertu i gali wręczenia nagród "Dobre Bo Zdrowe 2019" ( Hotel "Janków " - Żary ) . Gościem specjalnym będzie Mietek Jurecki ( 45 lat na muzycznej scenie ) . Wystarczy wejść na kanał naszej telewizji i śledzić całą ceremonie . Nagrody wraz z koncertem. Część muzyczną przeboje lat 80,90 , jak i wspólna zabawa w rytmach prezentowanych przez Dja i artystę NIKOS RUSKETOS & Grecka grupa ORFEUSZ. posłuchacie i wspólnie pożegnamy karnawał słuchając radia MBOX - www.radiombox.pl Na gości w Żarach będą czekały słodkie gigantyczne torty od EFL


W trakcie tego spotkania odbędzie się specjalna licytacja dla akcji "100 dni dla Marysi" Fundacji WYGRAJMY SIEBIE. Telewizja MTv24.TV ma media patronat nad tą akcją.

Na licytacji znajdą się min płyty z autografem Mietka Jureckiego , specjalny eko kosz z wędlinami od Easy_Fit Looker Restaurant (www.easyfitlook.pl )

Bądźcie z Nami w ten sobotni wieczór www.mtv24.tv

Prezentujemy nagrodzonych specjalnymi statuetkami MTV24.TV , naszych widzów i kapituły programowej "Dobre Bo Zdrowe 2019".Już dzisiaj zapowiadamy ogłoszenie kolejnego wydania plebiscytu który ogłosimy 26.02.2020 rok. Kto wygra? Jakie kategorie? szukajcie na naszej stronie i antenie radia MBOX - www.radiombox.pl

DOBRE BO ZDROWE 2019 :

FIRMA CATERINGOWA ( Kraj ) : Easy_Fit Looker Restaurant   ( www.easyfitlook.pl )

KUCHARZ ROKU : Tomasz Szczepański ( EFL )

MANAGER ROKU : Arletta Starzyk ( EFL )

NAPOJE SOKI : Oryginalnysok

Woda Mineralna : CECHINI ( Muszyna )

 

ZDROWA ŻYWNOŚĆ :  "Gospodarstwo Rolne Marek Janków "

                                       " Centrum Pszczelarskie Łukasiewicz "

 

W trakcie wspomnianej gali zostaną wręczone statuetki "NAJPOPULARNIEJSI 2019" w kategoriach :  SPORT - "Sylwetka Roku" , MAGIA ROKU , KOBIETA MEDIÓW ROKU.

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym ! Uroczyste wręczenie nagród zaprojektowanych specjalnie dla naszych laureatów już 22.02.2020 rok .

Opracował : MTV24 ( 2020 )

Współpraca : Portal CZARNO NA CZARNYM , i M BOX - RADIO INTERNETOWE www.radiombox.pl 

Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica