Do 20.08. wybieramy Restaurację / Karczmę LATA 2015 wg widzów MTV24.TV i czytelników Planety Kobiet

Do 20.08. wybieramy Restaurację / Karczmę LATA 2015  wg widzów MTV24.TV i czytelników Planety Kobiet
Plebiscyt Lata 2015 MTV24.Tv i Planety Kobiet
Już tylko do 20 sierpnia czekamy na propozycje najlepszej restauracji i karczmy tegorocznego lata 2015. Przyznać musimy iż nasz plebiscyt rozrósł się na obszar kraju. Typują nasi widzowie najpopularniejsze restauracje nie tylko z województwa, co nas cieszy .
Swoje propozycje prosimy nadsyłać na adres : mmp@poczta.fm
Restauracja która zdobędzie największą ilość głosów  otrzyma statuetkę Planety Kobiet i MTV24.TV , wraz zumieszczeniem  przepisy kulinarnego szefa kuchni zwycięskiej restauracji / karczmy który znajdzie się w ekskluzywnej książce Ilony Adamskiej  " Szczypta luksusu" ( premiera książki 15.09. w Warszawie ) w w dnaich 1-5.10.  Ilona Adamska z ekipą I.D.Media pojawi się z dwóch nagrodzonych lokalach , w których będzie promowała wspomnaine wydawncitwo , wraz z wręczeniem nagród dla nagrodzonych i wytypowanych przez widzów i czytelników.

Album "Szczypta Luksusu" to projekt, który powstaje w ramach promocji popularnego już w sieci bloga kulinarnego o tym samym tytule, wydawanego przez I.D.MEDIA od roku. Blog cieszy się tak dużą oglądalnością, że Ilona Adamska – wydawca i właścicielka agencji promocyjnej – postanowiła wydać książkę będącą źródłem kulinarnych inspiracji.

- Mój nowy projekt, którego tym razem jestem wydawcą, a nie autorką, to książka nie byle jaka. Jej współtwórcami są bowiem najlepsi szefowie kuchni z najlepszych, topowych restauracji w Polsce. Jak sam tytuł wskazuje, będzie to szczypta luksusowych przepisów na wykwintne dania serwowane przez top szefów m.in. z takich hoteli jak Sheraton i Sofitel Victoria w Warszawie, Sofitel Old Town we Wrocławiu, Narvil w Serocku czy Copernicus w Toruniu. Jestem szczęśliwa, że udało mi się zaprosić do współpracy marki same w sobie, restauracje i hotele, których nawet nie trzeba przedstawiać. Szefowie kuchni to mistrzowie w swojej dziedzinie, nagradzani na różnych światowych konkursach kulinarnych – zdradza pomysłodawczyni kulinarnego albumu Ilona Adamska.

Oprócz szefów kuchni – w książce swoje przepisy zdradzą również znani blogerzy kulinarni i… gwiazdy. Wiemy już, że wśród znanych i lubianych nazwisk pojawi się m.in. Joanna Jabłczyńska, Sonia Bohosiewicz , Krystyna Mazurówna, Paulina Holtz, Beata Sadowska.

- Nasz projekt kulinarny to również akcja charytatywna na rzecz Fundacji SUKCES, która wspiera samotne mamy i z którą współpracujemy od kilku lat. Po raz kolejny chcemy wesprzeć jej działania. W ramach eventu będziemy organizować zbiórkę darów i prezentów dla samotnych mam z Ośrodka dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Dom” – dodaje Adamska.

Książka pojawi się w sieci EMPIK oraz w formie e-booka już we wrześniu!

Opracował: Music Media Press i MTV24.TV
Poleca :  MUZYCZNE LATO 2015 MTV24.TV


Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica