DOBRE BO ZDROWE :"LODY LATA 2019" -Plebiscyt , Na szczycie LODOVE TUTKI !

DOBRE BO ZDROWE :"LODY LATA 2019" -Plebiscyt , Na szczycie LODOVE TUTKI !
Plebiscyt "Dobre Bo Zdrowe" telewizji MTv24.TV , którego partnerem jest Zdrowe Pudełkowe Catering Dietetyczny ( Kraków ) jest już na półmetku lata 2019 roku. W naszym plebiscycie na najlepsze , zdrowe, i smaczne lody tego lata na półmetku.

Największą ilość głosów zdobywa w tym wyścigu firma LODOVE TUTKI , mająca kilka punktów sprzedaży tych tradycyjnie wyrabianych lodów na terenie Nowej Huty , Krakowa i Myślenic.

Serdecznie gratulujemy , nie zdradzamy jakie smaki w głosowaniu królują ale zdecydowanym faworytem do zdobycia "Złotego Lauru" jest firma LODOVE TUTKI. Kto jeszcze nie zagłosował , nie spróbował to zachęcamy gorąco w te letnie i ciepłe dni.

Głosy należy wysłać na swoje ulubione lody na adres: malopolskietv@interia.pl do dnia 31.08.2019 roku . Można też zagłosować wysyłając SMS na numer : 510 - 223 - 506 ( Opłata standardowa bez dodatkowych opłat wg cennika ORANGE ). W treści wpisujemy nazwę firmy , wraz z swoim imieniem . Ilość smsów z jednego numeru to dziesięć wiadomości - głosów , kolejne nie będą brane pod uwagę .

Życzymy smacznego , i trafnego wyboru "LODÓW LATA 2019 - DOBRE BO ZDROWE MTV24.TV

Opracował : MTV24.TV ( 2019 )
Współpraca : zdrowepudlekowe.pl partner projektu "DOBRE BO ZDROWE MTV24.TV " - Zdrowe Pudełkowe Catering Dietetyczny ( Kraków )
Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica