Dobre Bo Zdrowe : Moda na zdrowe odżywianie! Rozpoczynamy prezentację TOP 10 cateringów dietetycznych w Polsce

Dobre Bo Zdrowe : Moda na zdrowe odżywianie! Rozpoczynamy prezentację TOP 10 cateringów dietetycznych w Polsce
Law Business Quality wspólnie z telewizją MTV24.TV , Fonomedia Group prezentuje : TOP 10 cateringów dietetycznych w Polsce. Codziennie rano w recepcjach wielu apartamentowców i biurowców w dużych miastach zbierają się kartony i szare ekotorby, a w nich – pudełka z jedzeniem na cały dzień. Polacy coraz chętniej korzystają z cateringu dietetycznego, który jest odpowiedzią na brak czasu na zakupy spożywcze i gotowanie oraz na społeczną potrzebę wygodnego i skutecznego odchudzania.

W najnowszym wydaniu Law Business Quality przedstawiamy TOP 10 firm cateringowych godnych uwagi. Zaprezentowane marki oraz dietetycy to nasz subiektywny wybór. Każda w zaprezentowanych w kwartalniku firm wyróżnia się na rynku diet pudełkowych czymś niezwykłym. Jako pierwszą przedstawiamy NUTRIDIETĘ. ( Firmę która dodatkowo została nominowana do nagrody "DOBRE BO ZDROWE 2018" , wręczenie statuetek w nadchodzącym karnawale 2019 roku.

Nutridieta – nowoczesny catering dietetyczny – powstał z początkiem 2010 roku, jako jedna z pierwszych firm oferujących dietę pudełkową na terenie Polski. Pomysł na biznes zrodził się z potrzeby chwili, gdy to mąż p. Liliany Maciejewskiej cierpiał na problemy żołądkowe spowodowane niezdrowymi nawykami żywieniowymi. W pierwszej kolejności odchudzony został właśnie on, następnie jego koledzy, a potem setki Ślązaków.

Początki działalności przedsiębiorstwa były nie lada wyzwaniem ze względu na innowacyjność i małą popularność usługi. Jednak od tamtej pory, dzięki nabytemu doświadczeniu oraz nowatorskiemu podejściu, Nutridieta zdobyła silną pozycję i stała się znaczącym graczem w swojej branży.

Nutridieta, to gotowa dieta oparta na autorskim menu, najnowszych trendach w dietetyce, oraz świeżych i nieprzetworzonych produktach. Ofertę cateringu stanowi szeroki wachlarz diet, wśród których figurują także idealne opcje dla osób cierpiących na schorzenia zdrowotne oraz nietolerancje pokarmowe.

Nutridieta, to nie tylko zbilansowane i zdrowe odżywianie, ale również różnorodna i skuteczna dieta odchudzająca, której efekty można zobaczyć na firmowym profilu Facebook, dzięki udostępnianym zdjęciom uczestników programu Metamorfozy Nutridiety.

Dieta pudełkowa dostępna jest na terenie Katowic i Aglomeracji Śląskiej, Krakowa, Bielska-Białej  oraz w wielu innych miejscowościach


NUTRIDIETA  nominowana do nagrody "DOBRE BO ZDROWE 2018"


Opracowal  Fonomedia Group  dla MTV24.TV
Współpraca ; LBQ Ilona Adamska  I.D.Media  Warszawa


Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica