Dobre Bo Zdrowe MTV24.TV : AmritOriental Food- uczta dla podniebienia... i dla duszy!

Dobre Bo Zdrowe MTV24.TV :  AmritOriental Food- uczta dla podniebienia... i dla duszy!
AmritOriental Food- uczta dla podniebienia... i dla duszy!

Czy wiesz, że w środku zimy możesz wyruszyć w podróż do świata niepowtarzalnych smaków kuchni Bliskiego Wschodu okraszonej wspaniałą muzyką i nastrojem? Wszystko to znajdziesz w sieci restauracji AmritOriental Food i Amrit Express!

Zimowa aura sprawia, że każdy z nas tęskni za wakacjami - czasem beztroski, słońca i odkrywania nowych kulinarnych smaków. Na szczęście jest sposób na to, by wspomnienia z letnich wojaży wróciły że zdwojoną siłą. Aby osiągnąć ten efekt nie trzeba prosić szefa o urlop, kupować biletów czy pakować walizek. Wystarczy zabrać rodzinę lub przyjaciół do jednej z restauracji AmritOriental Food!
Pierwsza restauracja AmritOriental Food powstała w 2007 roku. Jej założyciele pragnęli stworzyć na mapie Warszawy miejsce, gdzie goście nie tylko mogliby spróbować orientalnej kuchni, ale też poznać kulturę tego regionu świata, a może przywołać wspomnienia z egzotycznych wakacji. Dlatego nazwa restauracji jest nieprzypadkowa - Amrit bowiem to nazwa starożytnego syryjskiego miasta, którego skarby kultury zachwycają po dziś dzień. Podziw dla syryjskiej kultury pomagają odnaleźć wysmakowane wnętrza restauracji AmritOriental Food oraz pełna kunsztu muzyka, która towarzyszy nam tuż po przekroczeniu progu lokalu.

Przede wszystkim jednak to za sprawą oryginalnej bliskowschodniej kuchni restauracje AmritOriental Food zyskują wciąż rosnącą rzeszę wielbicieli. W karcie lokali znajdziemy bowiem zarówno lekkie sałatki, dania wegetariańskie, rybne, pyszne przystawki jak i niepowtarzalne dania obiadowe. Warto również wspomnieć, że AmritOriental Food ma swoją markę wybornych słodyczy - AmritSweet. Oryginalne przepisy, naturalne składniki i starannie wykonane, ręczne dekoracje czynią z nich prawdziwe małe dzieła sztuki! Restauracje AmritOriental Food znane są także z ciekawych akcji promocyjnych i organizacji inspirujących wydarzeń.
To wszystko sprawia, że każdy wypad do AmritOriental Food i Amrit Express oznacza niesamowitą kulinarną przygodę, którą z pewnością jeszcze nie raz będziemy chcieli powtórzyć!

Więcej informacji o smacznej kuchni na www.amrit.pl

Joanna Bielas


Współpraca : Ilona  Adamska   "Szczypta Luksusu " I.D.MEDIA 

Oprcował : MTV24.TV / Fonomedia Group 

Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica