DOBRE BO ZDROWE : PIECZONY RABARBAR Z MORELAMI POD KRUSZONKĄ MIGDAŁOWĄ

DOBRE BO ZDROWE : PIECZONY RABARBAR Z MORELAMI POD KRUSZONKĄ MIGDAŁOWĄ
Ilona Adamska ( Planeta Kobiet , Szczypta Luksusu ) , specjalnie dla Dobre Bo Zdrowe MTV24.TV , przy współpracy Fonomedia Group prezentuje, przepis idealny na wiosenne i letnie dni . "Pieczony rabarbar z morelami pod kruszonką migdałową "

Najprostszy deser na świecie! Pieczone sezonowe owoce pod kruszonką to idealne połączenie. Jesienią pieczemy jabłka i śliwki. Teraz obowiązkowy zestaw to rabarbar, np. z morelami. Pyszność nad pysznościami, prosta i szybka. Do kwaśnych owoców i słodkiej chrupiącej kruszonki idealnie pasują lody waniliowe.

Owoce pod kruszonką przygotujecie w 10 minut, czas pieczenia to 20 minut.

SKŁADNIKI:

OWOCE:
rabarbar (4-5 łodyg)
morele (ok. 5-6 sztuk)
2 łyżki cukru
łyżka masła

KRUSZONKA
10 dag mąki pszennej
10 dag masła
10 dag cukru
garść płatków migdałów

*po upieczeniu: lody waniliowe

PRZYGOTOWANIE:
Rabarbar myjemy, odcinamy końce, obieramy, kroimy na kawałki. Morele myjemy, kroimy na pół, usuwamy pestki. Owoce zasypujemy cukrem. Naczynie do zapiekania smarujemy masłem, wrzucamy owoce. Przygotowujemy kruszonkę – łączymy mąkę, masło, cukier i płatki migdałów – ucieramy całość. Kruszonką posypujemy owoce. Owoce pod kruszonką pieczemy w 200 stopniach ok. 20 minut – do zrumienienia się kruszonki. Na upieczone owoce pod kruszonką nakładamy lody waniliowe. DOBRE BO ZDROWE 2018 "ZŁOTY LAUR "  PLEBISCYT   2018  

Wybory żywieniowe każdego dnia wpływają na nasze zdrowie, to jak się czujemy dzisiaj, jutro i w przyszłości. Dobre odżywianie jest ważną częścią prowadzenia zdrowego stylu życia. Wybór jedzenia dobrej jaskości, picie odpowiedniej ilości wody lub świeżych soków w połączeniu z aktywnością fizyczną, może pomóc Ci osiągnąć i utrzymać prawidłową wagę, zmniejszyć ryzyko chorób przewlekłych (takich jak choroby serca i nowotwory) oraz polepszyć ogólny stan zdrowia i samopoczucia.


Współczesny człowiek jest zobligowany do działania pod presją czasu, w stresie i pośpiechu. Aby w pełni zadbać o swoje zdrowie fizyczne i psychiczne, po ciężkiej pracy musimy wziąć pod uwagę zasłużony odpoczynek. W tym celu doskonale sprawdzają się nasze Polskie miasta uzdrowiskowe, w których możemy skorzystać z wielu dogodności i zadbać o swoje dobre samopoczucie, aby móc z pełnią sił wrócić do codziennych obowiązków.


Chcemy poznać jak ważny jest dla naszych czytelników i widzów zdrowy tryb życia. Firma Fonomedia Group z media patronatami min: MTV24.TV , Planeta Kobiet ogłaszają plebiscyt „Dobre Bo Zdrowe 2018” w poniższych kategoriach:
- najlepsza firma dieteringowa – (kategoria: Małopolska, Kraj)
- zdrowa żywność
- zdrowy napój / sok
- zdrowe odżywki
- najlepsza woda mineralna
- polecane Uzdrowisko


Do wygrania „Złoty , srebny i brązowy Laur" w każdej z powyższych kategorii. Swoje propozycje, zgłoszenia do plebiscytu wysyłajcie do dnia 30 maja na adres: fonomediagroup@interia.pl. Uroczyste wręczęnie statuetek nastąpi w trakcie tegorocznego lata 2018 r.


Zachęcamy wszystkich do udziału w plebiscycie, a także wszystkie firmy chcące z nami współpracować i zaprezentować swoje najlepsze produkty nie tylko spożywcze ale i kosmetyka i zdrowa żywość . Pomóż nam razem zadecydować, co jest dla Ciebie najlepsze.


Media patronat plebiscytu: telewizja MTV24.TV, Telewizja Regionalna Warszawa, Kielce, Portal Planeta Kobiet, Mama na Obcasach. Radio DHT z Kanady.


Joanna MAtyjek  - odczruj gary 
 Wspólpraca : Ilona Adamska   Planeta Kobiet  , Szczypta  Luksusu 
 Fonomedia  Group 

Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica