DOBRE BO ZDROWE " Plebiscyt WIOSNA 2020" dziś nominacja w kategorii "RESTAURACJA"

DOBRE BO ZDROWE " Plebiscyt WIOSNA 2020" dziś  nominacja w kategorii "RESTAURACJA"
"Dobre Bo Zdrowe" - WIOSNA 2020 telewizji MTV24.TV - www.mtv24.tv

Nominacja w kategorii "RESTAURACJA WIOSNY" nominowana do tej nagrody jest Restauracja RZYM Brzesko,która liczy na głosy widzów MTV24.TV i sympatyków samej restauracji.
Aby oddać swój głos wystarczy wysłać SMS na numer : 510 223 506 , w treści wpisujemy Restauracja RZYM Brzesko wraz z podaniem imienia osoby głosującej i miejscowości. Opłata za SMS wg cennika firmy ORANGE. Głosy wysyłamy do dnia 10.05.2020 , limit wysłania 10 głosów z jednego numery na dobę.
Uroczyste wręczenie statuetek nastąpi w czerwcu.

"Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu" – głosi stare powiedzenie, ukute już w czasach cezarów. Wieczne Miasto przez wieki było uznawane za centrum świata i kolebkę cywilizacji. Od początków istnienia budziło dumę mieszkańców, zachwycało przyjezdnych, inspirowało artystów. Choć nasze tradycje nie sięgają aż tak daleko, to jednak i my ulegliśmy owej niezwykłej fascynacji tym miastem.

Restauracja RZYM została otwarta w 1998 roku jako KARCZMA RZYM. Stanowi ona kontynuację najlepszych rodzinnych tradycji, sięgających lat czterdziestych XX wieku, kiedy to zasłużony senior rodu, Jan Zachara, otworzył w tym miejscu ceniony i lubiany WYSZYNK PIWA I WÓDEK.

Od chwili otwarcia rozwijamy się dynamicznie, nie ustając w staraniach, by przybliżyć Wam uroki klasycznej włoskiej kuchni i nie zapominając równocześnie o daniach swojskich. Tradycyjne, rodzinne przepisy pozostają u nas niezmienne od lat. Dzięki połączeniu wieloletniego doświadczenia z kulinarną pasją możemy z dumą zaoferować Wam usługi na najwyższym poziomie. W 2018 roku restauracja odświeżyła wizerunek i działa obecnie pod nazwą RZYM – RESTAURACJA I PIZZERIA.

O nas
Włoska kuchnia uchodzi powszechnie za jedną z najlepszych na świecie. Nie bez przyczyny cały świat zakochał się w pizzy oraz spaghetti. Ale również i my, Polacy, mamy swoje kulinarne powody do dumy. Wspaniałe pierogi, dania mięsne oraz różnego rodzaju produkty kiszone czynią naszą kuchnię pyszną i wyjątkową – jej niepowtarzalny charakter stał się rozpoznawalny na świecie i zyskał uznanie wielu smakoszy.

Dzięki zaangażowaniu naszego utalentowanego personelu i wierności wieloletnim, rodzinnym tradycjom Restauracja RZYM może z dumą zaserwować Wam wspaniałe posiłki inspirowane tradycjami kulinarnymi Włoch oraz Polski. Za cel obraliśmy sobie połączenie tego, co w obu kuchniach najlepsze i najbardziej charakterystyczne, tak abyście mogli w pełni zachwycić się bogactwem różnorodnych smaków. Od 2018 roku RZYM - RESTAURACJA I PIZZERIA funkcjonuje na nowych zasadach. Zmieniamy się dla Was, aby móc jeszcze lepiej sprostać Waszym oczekiwaniom i potrzebom.

Nasza Marka
Od czasu powstania nasz lokal stale się rozwija, a my dokładamy wszelkich starań, aby dostosować go do wymagań i gustu naszych klientów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, kulinarnej pasji oraz wierności rodzinnym tradycjom możemy zaoferować Wam obsługę na najwyższym poziomie: znakomite dania serwowane w wyjątkowym miejscu przez profesjonalny personel.

Do dyspozycji naszych klientów oddajemy trzy sale dla niepalących z wygodnymi lożami. W sezonie letnim udostępniamy również dwa ogródki z grillem. Monitorowany lokal oraz parking gwarantują naszym klientom pełnię komfortu podczas każdej wizyty. Dysponujemy również wygodnie urządzonymi pokojami gościnnymi. Lokal posiada podjazd do wejścia oraz szerokie przejścia, co czyni go przystosowanym do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Serwujemy tradycyjne dania domowej kuchni polskiej oraz włoskiej. W ich przygotowanie wkładamy całe serce, za każdym razem dbając o najwyższą jakość. Takie podejście stanowi klucz do naszych sukcesów, z których zawsze jesteśmy niezmiernie dumni. Zapoznać się z nimi możecie, odwiedzając zakładkę “Nagrody i wyróżnienia”. Serdecznie zapraszamy Was na przepyszne obiady oraz prawdziwą włoską pizzę, a także do skorzystania z naszej bogatej oferty cateringowej.

Na plebiscyt "DOBRE BO ZDROWE" telewizji MTV24.TV zapraszają partnerzy : ComfortRent Wypożyczalnia Samochodów , Spring Energy Drink , media patronat portal Czarno na Czarnym

Opracował : MTV24.TV(2020)
Współpraca www.comforrent.com.pl , Spring Energy Drink - energi na cały dzień, www.restauracjarzym.com

Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica