Dobre Bo Zdrowe : "Szczypta Luksusu" autor : Ilona Adamska , premiera 03.12.2018 rok.

Dobre Bo Zdrowe :  "Szczypta Luksusu" autor : Ilona Adamska , premiera  03.12.2018 rok.
MTV24.TV / Fonomedia Group polecają najnowszą książkę Ilony Adamskiej . "Szczypta Luksusu" jest ósmą książką Ilony , a trzecią z serii "Szczypta Luksusu" Premiera już 03.12.2018 roku.

O najnowszej książce mówi autorka Ilona Adamska - wspólnie z ekspertami z branży fitness, beauty, medycyny estetycznej i dietetyki) napisała poradnik dla wszystkich, którzy pragną zadbać o swoje zdrowie, samopoczucie, sylwetkę. Ale też o piękną duszą.

W środku znajdziecie super porady wizażystek, trenerów personalnych, wywiady szefowej I.D.MEDIA z coachami, właścicielkami gabinetów medycyny estetycznej. A także przemyślenia i refleksje na temat pewności siebie, ludzi, których spotykamy w swoim życiu, itp.

Fajnym dodatkiem są przepisy szefów kuchni kilku najlepszych restauracji w Polsce - m.in. z Heron Live Hotel czy Bacówka Radawa & SPA na zdrowe i smaczne dania :

Za skład książki odpowiedzialna jest Anna Nowak, korektą i redakcją zajęła się Anna Gardyniak. Zdjęcie na okładkę zrobiła Kasia Paskuda.

Dziękujemy wszystkim sponsorom i partnerom , którzy przyczynili się do powstania książki, m.in. Leśne SPA, Hotel Krasicki Resort & Spa, Hotel Sasanka, Fitt Spray, Avanti Skin Clinic, Klinika Urody Feniks, KOCH Optical- Modne Okulary, Baltiqa Day Spa Villa Baltica, Diluva.

Media Patronat min: Telewizja MTV24.TV i FONOMEDIA GROUP
Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica