Klub Dobrej Kuchni: Karczma "Cichy Kącik" & Andrzej Krzysztofiak na 2016 rok z MTV24.TV

Klub Dobrej Kuchni: Karczma "Cichy Kącik" & Andrzej Krzysztofiak na 2016 rok z MTV24.TV
Andrzej Krzysztofiak ( szef Kuchni )
Rozbudowana,i jak zawsze gościnna Karczma "Cichy Kącik" ( Krynica Zdrój) nagrodzona przez widzów MTV24.TV i czytelników portalu Planeta Kobiet , wraz z szefem kuchni Andrzejem Krzysztofiakiem ma specjalne zaproszenie na koncert kolęd i przebojów zespołu NO BROTHERS, który 21 stycznia w wersji akustycznej wystąpi w ramach "Muzycznej Zimy 2016 MTv24.TV" , początek koncertu o godzinie 19.00.
Koncert  promuje działanie fundacji A.R.T przeciwprzemocy.pl 
Organizatorzy wieczoru muzycznego przewidują niespodzianki dla osób które ten wieczór zechcą spędzić w karczmie "Cichy Kącik".
A już dziś mamy dla widzów MTV24.TV , dziesieć zestawów kalendarzy na 2016 rok "C ICHY KĄCIK" i MTV24.TV, którego twarzą jest szef kuchni Andrzej Krzysztofiak , doceniony w plebiscycie "Klubu Dobrej Kuchni" w którym otrzymał nagrodę "szefa kuchni 2015 roku", a sama karczma zdobyła nagrodę " Najlepszej regionalnej restauracji minionego roku".
Kalendarze wraz zpłytami "Świąteczna Moc..." - najpiękniesze kolędy , zostaną rozdane pierwszym 10 osobą które napiszą w niedzielę  10.stycznia 2016 roku  o godzinie 12.00 maila wpisując w tytule "CICHY KĄC IK" , w treści podajemy swoje imię i nazwisko ( do wiadomości redakcji) .  Osoby nagrodzone zostaną poinformowane zwrotnym mailem.
Zapraszamy na "Muzyczną Zimę 2016 MTV24.TV" do odwiedzenia Karczmy "Cichy Kacik"

Opracował : MTV24.TV
Współpraca: Music Media Press
Specjane podziękowania dla firm: DELTA GRAPHIX , DRESZER MOTOR SPORT ,  CIHY KĄCIK , za pomoc w wydaniu kalendarza 2016  i płyty "Świąteczna Moc..." .
 wydawncitwa promoują działanie fundacji : A.R.T.PRZECIWPRZEMOCY.PL

 Foto : Karczma "Cichy Kącik"  i Music Media Press

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica