KLUB DOBREJ KUCHNI wspólnie z SPOKO BOX

KLUB DOBREJ KUCHNI  wspólnie z SPOKO BOX
Anna Szczypek - Spoko Box -
"Klub Dobrej Kuchni" prezentujący specjalne przepisy kulinarne przygotowywane przez najlepszych i najzdolniejszych kucharzy, właścicieli restauracji . Prezentowany jest w MTV24.TV , ATV , Planeta Kobiet , Mama Na Obcasach , Manager Na Obcasach .Rozwija współpracę i od dziś 22 kwietnia pozyskaliśmy kolejnego partnera , firmę Spoko Box , która zadba o sylwetki naszych widzów i czytelników  ( www.spokob eu ). Spoko Box plecają min: Ilona Adamska ( modelka, właścielka  Agencji  I.D.Media , wydawca pism min: Imperium Kobiet , autorka książek  "Szczypta Luksusu " i Paweł Wiesiołek ( lekkoatleta i wieloboista )

Ilona Adamska  o  Spoko Box :

A ja w tym miejscu chciałabym podziękować za wsparcie Annie Szczypek ze SpokoBox, która od kilku miesięcy dba o moją figurę i dobre samopoczucie.
Oglądałam zdjęcia z gali Lwic Biznesu z czerwca 2015 i z Urodzin Imperium Kobiet z grudnia 2015 … dziś wiem, że warto „katować” się na siłowni, by czuć się tak, jak czuję się teraz – 13kg (już!!!) lżejsza.
3,5 miesiąca temu (bo tyle trwa moja walka o szczupłą figurę) nie ubrałabym tej cudnej sukieneczki !

Paweł Wiesiołek o Spoko Box :

Świetnie rozpocząć dzień z cateringiem SpokoBOX. Nigdy nie wiesz jaka niespodzianka czeka cię pod drzwiami :) Świetnie zbilansowana dieta, kolorowe, zdrowe i pyszne posiłki pozwalają mi na każdym treningu dać z siebie 100%.

Jesteś tym, co jesz. A trenując wyczynowo, jak ja, tym bardziej. Moje ciało jest moim narzędziem pracy i sukcesu. Dieta to połowa mojego sukcesu. Ze SpokoBOX jest mi łatwiej i przyjemniej. Całą swoją energię mogę skoncentrować na treningach, bo SpokoBOX codziennie świetnie o mnie dba. A ja osiągam więcej.

SPOKO BOX :  www.spokobox.eu

 Współpracę z Spoko Box  rozpotrzyna z  "Cichy Gaik " Ratajów 124 - Słomniki , gdzie będą mogli mieszkancy Krakowa   i okolic  cieszyć się możliwością zdrowego żywienia .

KLUB DOBREJ KUCHNI ZAPRASZA I  POLECA NAJLEPSZYCH

Opracował : Music Media Press dla MTV24.TV
Foto:  Spoko Box   ( www.spokobox.eu  )


Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica