KONKURS MIKOŁAJKOWY Z "CHLOPSKIM JADŁEM" www.chlopskiejadlo.pl i "OFRA SPORT" www.ofrasport.pl

KONKURS MIKOŁAJKOWY  Z  "CHLOPSKIM JADŁEM" www.chlopskiejadlo.pl  i "OFRA SPORT" www.ofrasport.pl
www.chlopskiejadlo.pl konkurs "Mikołajkowy"
O nas
Chłopskie Jadło to jedna z najbardziej popularnych i najdłużej działających w Polsce sieci restauracji, serwujących dania kuchni polskiej.

Pierwsze Chłopskie Jadło powstało w 1995 r. w podkrakowskim Głogoczowie. Jego sukces i rozpoznawalność, które przekroczyły granice Małopolski, dały początek całej sieci. Kolejne restauracje pod szyldem Chłopskie Jadło powstały w Krakowie, Warszawie, Poznaniu, Łodzi i Bielsko-Białej. W 2006 r. sieć została kupiona przez spółkę giełdową Sfinks Polska S.A, która jest także właścicielem sieci restauracji Sphinx oraz Wook.

Wnętrza restauracji Chłopskie Jadło nawiązują do wystroju wiejskich chat. W zamyśle miały one stanowić rodzaj skansenu, przenoszący w świat XIX- wiecznej chłopskiej Polski. W 2012 r. sieć przeszła wiele zmian. Wprowadzono nowe logo i szyldy, odświeżono kartę dań, wprowadzając tradycyjne dania domowej kuchni polskiej w lżejszym wydaniu. Zmiany dotyczyły także wystroju wnętrz. Motywem przewodnim restauracji została kurka oraz zaaranżowane w nowoczesny sposób elementy folklorystyczne. Dominujący zaś do tej pory we wnętrzach kolor niebieski zastąpiono ciepłymi odcieniami czerwieni i beżu. Motywy ludowe i najlepsze polskie tradycje kulinarne otrzymały więc w Chłopskim Jadle nową, idącą z duchem czasu postać.

Domowych smakołyków z nowego menu Chłopskiego Jadła można skosztować nie tylko w restauracjach, ale także dzięki usługom cateringowym. Lokale Chłopskie Jadło oferują bowiem obsługę bankietów, uroczystości, imprez firmowych, plenerowych oraz spotkań biznesowych i konferencji. Dzięki profesjonalnemu personelowi oraz wieloletniemu doświadczeniu restauratorzy przygotowują imprezy dla dowolnej liczby osób w wybranym miejscu lub w jednej z restauracji.

na podstawie : www.chlopskiejadlo.pl

 
„CHŁOPSKIE JADŁO”-Kraków & OFRA SPORT dla widzów Malopolskie.tv

W dniach 3.XII do 5.XII ogłaszamy „Mikołajkowy” konkurs dla widzów telewizji Malopolskie.tv konkurs nowego programu „Kwadrans Zdrowia” prezentowanego przez firmę Ofra Sport. Aby otrzymać koszulki firmy Ofra Sport(www.ofrasport.pl) , Błonnik ( szczególnie polecany dla pań które chcą jeszcze zadbać o fiurę ) na sylwestrowy wieczór , i specjalna nagroda kolacja dla 2 osób (kolacja ) ufundowana przez restaurację Chłopskie Jadło w Krakowie ul. Świętego Jana 3.( www.chlopskiejadlo.pl) Aby otrzymać jedną z w/w nagród należy odpowiedzieć na jedno pytanie :

JAK NAZYWA SIĘ SPECJA TRADYCYJNA POTRAWA SERWOWANA W RESATURACJI
„CHŁOPSKIE JADŁO” - Poznaj smak chleba wiejskiego , pierogów ręcznie lepionych i soczystych mięs pieczonych !!

Odpowiedzi na pytanie konkursowe prosimy przesyłać do dnia 5 .XII.2012 godziny 20.00 na adres : malopolskietv@interia.pl

Pełna lista nagrodzonych zostanie opublikowana na naszych stronach w dniu 6.XII.2012

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica