Konkurs : Wybieramy Restaurację / Karczme LATA 2015 - Planeta Kobiet i MTV24.TV

Konkurs : Wybieramy Restaurację / Karczme LATA 2015 - Planeta Kobiet i MTV24.TV
Wybieramy lokal Gastornomiczny LATA 2015
Telewizja MTV24.TV i Planeta Kobiet ogłaszają plebiscyt na najpopularniejszy lokal gastronomiczny lata 2015. Jury oceniać będzie wystrój, obsługę i proponowane potrawy.

W lokalu, który dzięki Waszym głosom, zdobędzie tytuł Najpopularniejszego 2015 zjawimy się z nagrodą i publikacją w książce " Szczypta luksusu" , która już we wrześniu pojawi się na polskim rynku wydawniczym. Jej wydawcą jest Ilona Adamska i agencja I.D.MEDIA.

W książce pojawi się autorski przepis szefa kuchni zwycięskiej resuaracji wraz z reklamą lokalu. Nie zabraknie w trakcie przekazania nagrody specjalnej biesiady z degustacją grillowanych potraw, regionalnych napiwków i wspaniałej herbaty. A na deser poczęstunek od firmy STESKAL.

Aby oddać głos na swój ulubiony lokal gastronomiczny lata 2015 wystarczy wysłać maila do dnia 20.08.2015 na adres: mmp@poczta.fm w tytule wpisując: GASTRONOMIA LATA 2015. W teści wiadomości podajemy: nazwę lokalu, adres oraz swoje imię i nazwisko wraz z numerem telefonu. Wśród osób biorących udział w plebiscycie rozlosujemy muzyczne upominki od firmy REGIO RECORDS w postaci 5 zestawów płyt CD oraz 2 podwójne zaproszenia na kolację w wybranej restauracji.

Ogłoszenie wyników odbędzie się w jednej z małopolskich restauracji - we wrześniu - podczas wieczoru promującego album "Szczypta luksusu". Relacja z promocji i spotkania z Iloną Adamską pojawi się na antenie telewizji MTV24.Tv i łamach PLANETY KOBIET.


Album "Szczypta Luksusu" to projekt, który powstaje w ramach promocji popularnego już w sieci bloga kulinarnego o tym samym tytule, wydawanego przez I.D.MEDIA od roku. Blog cieszy się tak dużą oglądalnością, że Ilona Adamska – wydawca i właścicielka agencji promocyjnej – postanowiła wydać książkę będącą źródłem kulinarnych inspiracji.

- Mój nowy projekt, którego tym razem jestem wydawcą, a nie autorką, to książka nie byle jaka. Jej współtwórcami są bowiem najlepsi szefowie kuchni z najlepszych, topowych restauracji w Polsce. Jak sam tytuł wskazuje, będzie to szczypta luksusowych przepisów na wykwintne dania serwowane przez top szefów m.in. z takich hoteli jak Sheraton i Sofitel Victoria w Warszawie, Sofitel Old Town we Wrocławiu, Narvil w Serocku czy Copernicus w Toruniu. Jestem szczęśliwa, że udało mi się zaprosić do współpracy marki same w sobie, restauracje i hotele, których nawet nie trzeba przedstawiać. Szefowie kuchni to mistrzowie w swojej dziedzinie, nagradzani na różnych światowych konkursach kulinarnych – zdradza pomysłodawczyni kulinarnego albumu Ilona Adamska.

Oprócz szefów kuchni – w książce swoje przepisy zdradzą również znani blogerzy kulinarni i… gwiazdy. Wiemy już, że wśród znanych i lubianych nazwisk pojawi się m.in. Joanna Jabłczyńska, Sonia Bohosiewicz , Krystyna Mazurówna, Paulina Holtz, Beata Sadowska.

Pełną listę nazwisk poznamy dopiero na premierze książki, która odbędzie się w formie wystawnego garden party już pod koniec lata.

- Nasz projekt kulinarny to również akcja charytatywna na rzecz Fundacji SUKCES, która wspiera samotne mamy i z którą współpracujemy od kilku lat. Po raz kolejny chcemy wesprzeć jej działania. W ramach eventu będziemy organizować zbiórkę darów i prezentów dla samotnych mam z Ośrodka dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Dom” – dodaje Adamska.

Projekt przyciąga rzesze fanów i sponsorów. Wiemy już, że wśród nich znalazły się takie firmy i marki: pizzaportal.pl, Koral, Simens, Wyborowa, Alles, jami-jami.

Książka pojawi się w sieci EMPIK oraz w formie e-booka już we wrześniu!

Opracował: Music Media Press i MTV24.TV


Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica