NAGRODZENI W KONKURSIE "CHŁOPSKIEGO JADŁA " www.chlopskiejadlo.pl i "OFRA SPORT" www.ofrasport.pl

NAGRODZENI W KONKURSIE "CHŁOPSKIEGO JADŁA " www.chlopskiejadlo.pl   i "OFRA SPORT" www.ofrasport.pl
www.chlopskiejadlo.pl poleca Malopolskie.tv
Tak jak zapowiadaliśmy dziś rozstrzygnięcie konkursu kulinarnego ogłoszonego dla widzów malopolskie.tv przez Restaurację " Chlopskie Jadło"- Kraków , przy współpracy z firmą Ofra Sport ( www.ofrasport.pl ).
W konkursie zadaliśmy jedno pytanie  "Jaką nazwę nosi danie "specjaność " kuchni  "Chłopskie Jadło" ( www.chlopskiejadlo.pl ) .  Prawidlowa odpowiedż to " Niecka Chłopska" . nagrodą ufundowaną przez restaurcję  jest "mikołajkowa" kolacja dla 2 osób.

Nagrodę otrzymuje : Paweł Ochalski  z Krakowa  ,  ( zaproszenie dla 2 osób  )
gratulujemy  , foto relacja z kolacji  znajdzie się w naszej rubryce  "smacznego" malopolskie.tv

Zestaw "Blonnik" i koszulka  firmy Ofra Sport  otrzymują   Małgorzata Golonka
                                                                                             Patryk   Kowalik
Zestaw  "ISO-VIT"  i koszulka  firmy  Ofra Sport  otrzymuje  :  Łukasz  Orawiec

Serdecznie gratulujemy a  Restauracja "CHŁOPSKIE JADŁO" ( www.chlopskiejadlo.pl )  już dziś zaprasza  na kolejny  konkurs kulinarny  w ktorym nagrodami będą  potrawy wigilijne dla widzów malopolskie.tv.


Chłopskie Jadło to jedna z najbardziej popularnych i najdłużej działających w Polsce sieci restauracji, serwujących dania kuchni polskiej.

Pierwsze Chłopskie Jadło powstało w 1995 r. w podkrakowskim Głogoczowie. Jego sukces i rozpoznawalność, które przekroczyły granice Małopolski, dały początek całej sieci. Kolejne restauracje pod szyldem Chłopskie Jadło powstały w Krakowie, Warszawie, Poznaniu, Łodzi i Bielsko-Białej. W 2006 r. sieć została kupiona przez spółkę giełdową Sfinks Polska S.A, która jest także właścicielem sieci restauracji Sphinx oraz Wook.

Wnętrza restauracji Chłopskie Jadło nawiązują do wystroju wiejskich chat. W zamyśle miały one stanowić rodzaj skansenu, przenoszący w świat XIX- wiecznej chłopskiej Polski. W 2012 r. sieć przeszła wiele zmian. Wprowadzono nowe logo i szyldy, odświeżono kartę dań, wprowadzając tradycyjne dania domowej kuchni polskiej w lżejszym wydaniu. Zmiany dotyczyły także wystroju wnętrz. Motywem przewodnim restauracji została kurka oraz zaaranżowane w nowoczesny sposób elementy folklorystyczne. Dominujący zaś do tej pory we wnętrzach kolor niebieski zastąpiono ciepłymi odcieniami czerwieni i beżu. Motywy ludowe i najlepsze polskie tradycje kulinarne otrzymały więc w Chłopskim Jadle nową, idącą z duchem czasu postać.

Domowych smakołyków z nowego menu Chłopskiego Jadła można skosztować nie tylko w restauracjach, ale także dzięki usługom cateringowym. Lokale Chłopskie Jadło oferują bowiem obsługę bankietów, uroczystości, imprez firmowych, plenerowych oraz spotkań biznesowych i konferencji. Dzięki profesjonalnemu personelowi oraz wieloletniemu doświadczeniu restauratorzy przygotowują imprezy dla dowolnej liczby osób w wybranym miejscu lub w jednej z restauracji.


OFRA SPORT  POLECA !!!  ( www.ofrasport.pl  )

Nagrodami od firmy OFRA SPORT ( www.ofrasport.pl ) będą zestawy "Blonnika" wraz z koszulkami firmowymi. Św. Mikołaj poleca stosowanie "Błonnika" .

FIBER / BŁONNIK


Fiber to produkt zawierający Psyllium, doskonałe źródło naturalnego błonnika.
Flohsamenschalen to łupiny nasion Babki jajowatej (Plantago ovata). Babka jajowata Plantago ovata jest rośliną uprawianą w Indiach i Pakistanie. Nasiona oraz łuski babki jajowatej stosowano w medycynie tradycyjnej Azji w zaparciach oraz biegunkach, wzdęciach oraz w zapaleniu pęcherza.
Spożywanie błonnika jest niezbędne dla utrzymania prawidłowej perystaltyki jelit, powoduje uczucie sytości, co przekłada się na obniżenie masy ciała.

SPOSÓB UŻYCIA: 1 łyżeczkę od herbaty (ok. 5g preparatu) zrozpuścić w ½ szklanki wody lub soku i natychmiast wypić. Spożywać 2x dziennie (rano i wieczorem). W trakcie zażywania pić duzo płynów w ciągu dnia (ok. 2 litrów)

OSTRZEŻENIA: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Suplement diety nie powinien być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. SPOSÓB PRZECHOWYWANIA: Przechowywać w suchym pomieszczeniu, w zamkniętym opakowaniu, w temp 15-25 st C, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
NAJLEPIEJ SPOŻYĆ PRZED KOŃCEM: Data oraz kod kreskowy i smak produktu z boku opakowania.


Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica