Pod patronatem MTV24.TV : "Szczypta luksusu " ILONY ADAMSKIEJ już we wrześniu

Pod patronatem MTV24.TV : "Szczypta luksusu " ILONY ADAMSKIEJ  już  we wrześniu
Ilona Adamska pod patronatem MTV24.TV
Wydawnictwo I.D.Media szykuje kulinarną niespodziankę. Już we wrześniu światło dzienne ujrzy ekskluzywny album pod tytułem "Szczypta Luksusu". Książką to zbiór przepisów na wykwintne dania, których autorami są szefowie kuchni topowych restauracji w Polsce i blogerzy.

- Do udziału w książce zaprosiłam także znane i lubiane nazwiska. Mogę zdradzić, że na kartach naszego albumu pojawi się między innymi Sonia Bohosiewicz, Kasia Zielińska, Ola Mikołajczyk, Beata Sadowska, Ania Kerth, Paulina Holtz, Joasia Jabłczyńska. Ponadto swoje przepisy zdradzą szefowie wielu prestiżowych restauracji, chociażby tych z hotelu Sofitel Victoria w Warszawie, Sheraton, Intercontinental czy Narvil w Serocku. Poza tym postawiliśmy na mniej znane miejsca, ale takie, które mają duszę, niesamowitą energię, fantastyczną atmosferę. Pojawi się tu np. Hotel Szafir z Jastrzębiej Góry, restauracja Food Art Gallery z Wrocławia czy Manekin z Warszawy. Rozmawiam również z Ambasadą Tajlandii o objęcie honorowego patronatu nad projektem i ... przedstawienie w albumie wyjątkowych przepisów na pyszne tajskie potrawy - wyjaśnia Ilona Adamska, pomysłodawczyni albumu i wydawca.

Jak zawsze I.D.MEDIA wychodzi na pomoc potrzebującym. Najnowszy projekt po raz kolejny będzie akcją charytatywną na rzecz Fundacji Sukces, która wspiera samotne mamy.

Książkę wspierają takie marki i firmy jak: Wyborowa, Siemens, Jami-Jami, Lubella, Alles, Massada, Golden Fashion, Willan Champagnes, pizzaportal.pl

Huczna premiera z udziałem gwiazd, mediów i szefów kuchni z najlepszych polskich restauracji odbędzie się 15 września w formie eleganckiego garden party w restauracji Navona. Partnerem książki są "BRACIA KORAL"

A premierowe spotkanie z Iloną Adamską i jej książką  na terenie naszego województwa odbędzie się w pierwszych dniach października ( Krynica Zdrój )

Opracował : Music Media Press  dla MTV24.TV  dzięki uprzejmości  portalu PLANETA KOBIET

MTV24.Tv  ( 2015 )


Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica