WIELKANOC 2014 - Kiermasz potraw świątecznych 13.IV. Hotel Galaxy-Kraków ,poleca Małopolskie.TV

WIELKANOC 2014 -  Kiermasz potraw świątecznych  13.IV. Hotel Galaxy-Kraków ,poleca Małopolskie.TV
13.IV.2014 Kiermasz wyrobów świątecznych
Przygotowania do tegorocznych świąt Wielkanocnych już w pełni , wiosenna pogoda, rozkwitające kwiaty i wykwintne dania na świątecznym stole. Takie potrawy i desery możemy zobaczyć , zamówić odwiedzając 13 kwietnia Hotel "Galaxy" ul. Gęsia 22A w Krakowie ( 12-16) na kiermaszu potraw Wielkanocnych.
Załoga pod bacznym okiem szefa kuchni  Tomasza Dziury ( restauracja Andromeda ) przygotowuje  dla mieszkańców krakowa i turystów prawdziwą świąteczną ucztę . O walorach smakowych produkcji można się przekonać osobiście odwiedzając kiermasz i oddać się wielkanocnej degustacji wędlin, sałat, ciast i ciaseteczek. W trakcie tej degustacji  można złożyć zamówienie i świętować przy suto i smacznie zastawionym stole świątecznym, na który potrawy przygotują  kucharze i cukeirnicy restauracji "Andromeda" w Krakowie.
Patronat medialny nad tegorocznym kiermaszem w hotelu "Galaxy" obejmuje  Małopolskie.TV , zapraszając do spędzenia  w dniu 13 kwietnia ( niedziela ) na  kiermaszu ( 12-16)  i degustacji potraw.

Już  w piątek 11.IV.2014  w specjanym porgramie  "Rozmowa przy Herbacie" z hotel "Galaxy" ogłosimy Wielkanocny konkurs dla widzów  Małopolskie.TV , zdradzając tajniki  czy na śniadanie wielkanocny  "żur" czy "barszcz biały"??.

Hotel  "Galaxy" i Restauracja  "Andromeda"  skladają  widzom  Małopolskie.TV 
serdeczne życzenia , spokojnych , radosnych , i smacznych świąt  Wielkanocnych .


Opracował : Małopolskie.TV
Foto : Music Media Press
Współpraca: Hotel "GALAXY" , Restauracja "ANDROMEDA"  , Music  Media Press


Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica