WIELKI KONKURS "CHŁOPSKIE JADŁO" dla widzów MALOPOLSKIE.TV - Boże Narodzenie 2012 -

WIELKI KONKURS "CHŁOPSKIE JADŁO" dla widzów MALOPOLSKIE.TV  - Boże Narodzenie 2012 -
www.chlopskiejadlo.pl
Specjalnie dla widzów telewizji Malopolskie.tv , restauracje "Chłopskie Jadło" zaprasza na świąteczny konkurs związany właśnie z najpopularniejszą marką gastronomiczną w kraju "CHŁOPSKIE JADŁO" ( www.chlopskiejadlo.pl ). Na pytania konkursowe  prosimy przesyłać odpowiedzi na adres : malopolskietv@interia.pl  do dnia : 22.XII.2012 roku . Nagrody  ufundowała restauracja  "Chłopskie Jadło" - Kraków ul. Św. Jana 3  ( www.chlopskiejadlo.pl ) .

Nagroda Glówna : Uroczysta kolacja  dla 2 osób  ( restauracja "Chłopskie Jadło" ul. Św.Jana 6  )
Nagrody dodatkowe dla  4 osób  w postaci świątecznych tradycyjnych  potraw serwowanych  przez cała sieć  restauracji "Chłopskie Jadło"      -  Kapusta z grzybami i grochem
                                                   -  Śledz w borowikach
                                                   -  Pierogi z kapustą i grzybami
                                                   -  Uszka wigilijne do barszczu
                                                   -  Gołabki z kaszą i grzybami

Pytania konkursowe  :


1. Ile restauracji Chłopskie Jadło znajduje się w województwie małopolskim?
2. Jaki motyw przewodni przewija się w nowym wystroju restauracji Chłopskie Jadło?
3. Jaką zupę ze świątecznego menu serwuje Chłopskie Jadło przy ul. Świętego Jana w Krakowie?
4. Z czego składa się poczęstunek, którym wita się gości w Chłopskim Jadle.
5. Proszę wymienić potrawę z grupy „chłopskie specjały”, która pojawia się w menu Chłopskiego Jadła? (do wyboru z sekcji „chłopskie specjały”.
6. Proszę wymienić jeden z dwóch kolorów, które dominują po zmianie wystroju w restauracjach Chłopskiego Jadła?


"CHŁOPSKIE JADŁO" zaprasza wszsytkich widzów telewizji Malopolskie.tv  do odwiedzenia restauracji .

Chłopskie Jadło to jedna z najbardziej popularnych i najdłużej działających w Polsce sieci restauracji, serwujących dania kuchni polskiej.

Pierwsze Chłopskie Jadło powstało w 1995 r. w podkrakowskim Głogoczowie. Jego sukces i rozpoznawalność, które przekroczyły granice Małopolski, dały początek całej sieci. Kolejne restauracje pod szyldem Chłopskie Jadło powstały w Krakowie, Warszawie, Poznaniu, Łodzi i Bielsko-Białej. W 2006 r. sieć została kupiona przez spółkę giełdową Sfinks Polska S.A, która jest także właścicielem sieci restauracji Sphinx oraz Wook.

Wnętrza restauracji Chłopskie Jadło nawiązują do wystroju wiejskich chat. W zamyśle miały one stanowić rodzaj skansenu, przenoszący w świat XIX- wiecznej chłopskiej Polski. W 2012 r. sieć przeszła wiele zmian. Wprowadzono nowe logo i szyldy, odświeżono kartę dań, wprowadzając tradycyjne dania domowej kuchni polskiej w lżejszym wydaniu. Zmiany dotyczyły także wystroju wnętrz. Motywem przewodnim restauracji została kurka oraz zaaranżowane w nowoczesny sposób elementy folklorystyczne. Dominujący zaś do tej pory we wnętrzach kolor niebieski zastąpiono ciepłymi odcieniami czerwieni i beżu. Motywy ludowe i najlepsze polskie tradycje kulinarne otrzymały więc w Chłopskim Jadle nową, idącą z duchem czasu postać.

Domowych smakołyków z nowego menu Chłopskiego Jadła można skosztować nie tylko w restauracjach, ale także dzięki usługom cateringowym. Lokale Chłopskie Jadło oferują bowiem obsługę bankietów, uroczystości, imprez firmowych, plenerowych oraz spotkań biznesowych i konferencji. Dzięki profesjonalnemu personelowi oraz wieloletniemu doświadczeniu restauratorzy przygotowują imprezy dla dowolnej liczby osób w wybranym miejscu lub w jednej z restauracji.

Materiał dzięki uprzejmości restauracji "Chłopskie Jadło" - www.chlopskiejadlo.pl
foto dzięki uprzejmości  restauracji  "Chłopskie Jadło "  - www.chlopskiejadlo.pl

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica