Wypoczynek w Ośrodku "MIMOZA" & kolacja w restauracji "Chłopskie Jadło" - konkurs z Malopolskie.tv

Wypoczynek w Ośrodku "MIMOZA" & kolacja w restauracji "Chłopskie Jadło" - konkurs z Malopolskie.tv
O.W. MIMOZA -Muszyna zaprasza na ferie 2013 poleca.Malopolskie.tv
Okres wypoczynku w górach a w drodze do Muszyny przez Kraków warto zawitać i posilić się w Krakowie. Zapraszamy na konkurs w którym wygrać można weekend w Ośrodku Wypoczynkowym "Mimoza"-Muszyna i kolacja w restauracji "Chłopskie Jadło" -ul. Grodzka.9 - Kraków. Pobyt i kolacja dla 2 osób . Na pytania  konkursowe odpowiedzi prosimy przesyłać na adres : malopolskietv@interia.pl , w terminie do 30 stycznia 2013r. Nagrody ufundowały : Ośrodek Wypoczynkowy "MIMOZA" - Muszyna ( www.mimoza.pl)   i  "Chłopskie Jadło" - Kraków ul. Grodzka.9 ( www.chlopskiejadlo.pl ).

Pytania konkursowe :

1. Jakie produkty zawiera popularna "niecka" serowana w restauracji "Chłopskie Jadło" ?
2. Czy desery (cista) są wypiekane bezpośrednio w restauracjach  "Chłopskie Jadło" ?
3. Prosimy podać adres strony internetowej  Ośrodka Wypoczynkowego "MIMOZA"
4. Czy Ośrodek Wypoczynkowy "MIMOZA" jest ośrodkiem całorocznym, przyjmujacym gości?

Zapraszamy do wspólnej zabawy z telewizja Malopolskie.TV


O.W. MIMOZA zapewnia:

- słoneczne pokoje, wszystkie z łazienkami ,
TV, radio, Internet WiFi, czajniki bezprzewodowe - restauracja na terenie obiektu, domowa kuchnia
- świetlica, korytarze i tarasy - mogące służyć
towarzyskim spotkaniom, grom i jako miejsce
zabaw dzieci,
- duży ogrodzony ogród, plac zabaw dla dzieci
(huśtawki, zjeżdżalnie…) boisko do siatkówki i
koszykówki, rowery dla gości
- zadaszony plac do grilla i miejsce na ognisko
- parking samochodowy w podwórzu z zamykaną
na noc bramą.

Wybierając O.W. MIMOZA goście zamieszkają 100m od rzeki 500m od Rynku, blisko Kościoła, poczty, banku i bankomatów, różnego rodzaju sklepów, PKS i około 800m.PKP

Ośrodek Wypoczynkowy „ M I M O Z A „ zaprasza gości indywidualnych, rodziców z dziećmi, dziadków i babcie z wnukami, grupy wycieczkowe.
Pracownicy pensjonatu chętnie przygotują specjalne programy pobytu, zamówią wycieczki, poinformują o możliwościach atrakcyjnego spędzenia czasu, dostosują menu do potrzeb i gustów gości.


Restauracje "Chłopskie Jadło"( www.chlopskiejadlo.pl ) zapraszają widzów Malopolskie.tv , Odwiedzajać Kraków wstąp  na ul. Grodzką 9 "Chlopskie Jadło" .

Chłopskie Jadło to jedna z najbardziej popularnych i najdłużej działających w Polsce sieci restauracji, serwujących dania kuchni polskiej.

Pierwsze Chłopskie Jadło powstało w 1995 r. w podkrakowskim Głogoczowie. Jego sukces i rozpoznawalność, które przekroczyły granice Małopolski, dały początek całej sieci. Kolejne restauracje pod szyldem Chłopskie Jadło powstały w Krakowie, Warszawie, Poznaniu, Łodzi i Bielsko-Białej. W 2006 r. sieć została kupiona przez spółkę giełdową Sfinks Polska S.A, która jest także właścicielem sieci restauracji Sphinx oraz Wook.

Wnętrza restauracji Chłopskie Jadło nawiązują do wystroju wiejskich chat. W zamyśle miały one stanowić rodzaj skansenu, przenoszący w świat XIX- wiecznej chłopskiej Polski. W 2012 r. sieć przeszła wiele zmian. Wprowadzono nowe logo i szyldy, odświeżono kartę dań, wprowadzając tradycyjne dania domowej kuchni polskiej w lżejszym wydaniu. Zmiany dotyczyły także wystroju wnętrz. Motywem przewodnim restauracji została kurka oraz zaaranżowane w nowoczesny sposób elementy folklorystyczne. Dominujący zaś do tej pory we wnętrzach kolor niebieski zastąpiono ciepłymi odcieniami czerwieni i beżu. Motywy ludowe i najlepsze polskie tradycje kulinarne otrzymały więc w Chłopskim Jadle nową, idącą z duchem czasu postać.

Domowych smakołyków z nowego menu Chłopskiego Jadła można skosztować nie tylko w restauracjach, ale także dzięki usługom cateringowym. Lokale Chłopskie Jadło oferują bowiem obsługę bankietów, uroczystości, imprez firmowych, plenerowych oraz spotkań biznesowych i konferencji. Dzięki profesjonalnemu personelowi oraz wieloletniemu doświadczeniu restauratorzy przygotowują imprezy dla dowolnej liczby osób w wybranym miejscu lub w jednej z restauracji.

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica