Życzenia dla malopolskie.tv od "CHŁOPSKIE JADŁO " & "SPHINX" z konkursem dla widzów.

Życzenia dla malopolskie.tv  od  "CHŁOPSKIE JADŁO " & "SPHINX"  z konkursem dla widzów.
www.chlopskiejadlo.pl
Okres Bożego Narodzenia to czas przekazywania świątecznych życzeń i pomyślności na nowy rok. Jako pierwsi przekazali dla widzów życzenia właściciele marki "CHŁOPSKIE JADŁO" i "SPHINX" dla widzów Malopolskie.Tv jak i ekipy naszej telewizji, za które dziekujemy.W imieniu spółki Sfinks Polska i restauracji Chłopskie Jadło pragniemy życzyć Państwu pełnych spokoju, ciepła i miłości Świąt Bożego Narodzenia. Niech ten szczególny czas spędzony w gronie najbliższych przyniesie Państwu wiele radości i niech radość ta towarzyszy Państwu przez cały Nowy 2013 Rok.

                                                                              życzą marki  " SFINKS POLSKA "  & "CHŁOPSKIE JADŁO"


Specjalnie dla widzów telewizji Malopolskie.tv , restauracje "Chłopskie Jadło" zaprasza na świąteczny konkurs związany właśnie z najpopularniejszą marką gastronomiczną w kraju "CHŁOPSKIE JADŁO" ( www.chlopskiejadlo.pl ). Na pytania konkursowe prosimy przesyłać odpowiedzi na adres : malopolskietv@interia.pl do dnia : 22.XII.2012 roku . Nagrody ufundowała restauracja "Chłopskie Jadło" - Kraków ul. Św. Jana 3 ( www.chlopskiejadlo.pl ) .

Nagroda Glówna : Uroczysta kolacja dla 2 osób ( restauracja "Chłopskie Jadło" ul. Św.Jana 6 )
Nagrody dodatkowe dla 4 osób w postaci świątecznych tradycyjnych potraw serwowanych przez cała sieć restauracji "Chłopskie Jadło" - Kapusta z grzybami i grochem
- Śledz w borowikach
- Pierogi z kapustą i grzybami
- Uszka wigilijne do barszczu
- Gołabki z kaszą i grzybami

Pytania konkursowe :


1. Ile restauracji Chłopskie Jadło znajduje się w województwie małopolskim?
2. Jaki motyw przewodni przewija się w nowym wystroju restauracji Chłopskie Jadło?
3. Jaką zupę ze świątecznego menu serwuje Chłopskie Jadło przy ul. Świętego Jana w Krakowie?
4. Z czego składa się poczęstunek, którym wita się gości w Chłopskim Jadle.
5. Proszę wymienić potrawę z grupy „chłopskie specjały”, która pojawia się w menu Chłopskiego Jadła? (do wyboru z sekcji „chłopskie specjały”.
6. Proszę wymienić jeden z dwóch kolorów, które dominują po zmianie wystroju w restauracjach Chłopskiego Jadła?


"CHŁOPSKIE JADŁO" zaprasza wszsytkich widzów telewizji Malopolskie.tv do odwiedzenia restauracji .

Chłopskie Jadło to jedna z najbardziej popularnych i najdłużej działających w Polsce sieci restauracji, serwujących dania kuchni polskiej.

Pierwsze Chłopskie Jadło powstało w 1995 r. w podkrakowskim Głogoczowie. Jego sukces i rozpoznawalność, które przekroczyły granice Małopolski, dały początek całej sieci. Kolejne restauracje pod szyldem Chłopskie Jadło powstały w Krakowie, Warszawie, Poznaniu, Łodzi i Bielsko-Białej. W 2006 r. sieć została kupiona przez spółkę giełdową Sfinks Polska S.A, która jest także właścicielem sieci restauracji Sphinx oraz Wook.

Wnętrza restauracji Chłopskie Jadło nawiązują do wystroju wiejskich chat. W zamyśle miały one stanowić rodzaj skansenu, przenoszący w świat XIX- wiecznej chłopskiej Polski. W 2012 r. sieć przeszła wiele zmian. Wprowadzono nowe logo i szyldy, odświeżono kartę dań, wprowadzając tradycyjne dania domowej kuchni polskiej w lżejszym wydaniu. Zmiany dotyczyły także wystroju wnętrz. Motywem przewodnim restauracji została kurka oraz zaaranżowane w nowoczesny sposób elementy folklorystyczne. Dominujący zaś do tej pory we wnętrzach kolor niebieski zastąpiono ciepłymi odcieniami czerwieni i beżu. Motywy ludowe i najlepsze polskie tradycje kulinarne otrzymały więc w Chłopskim Jadle nową, idącą z duchem czasu postać.

Domowych smakołyków z nowego menu Chłopskiego Jadła można skosztować nie tylko w restauracjach, ale także dzięki usługom cateringowym. Lokale Chłopskie Jadło oferują bowiem obsługę bankietów, uroczystości, imprez firmowych, plenerowych oraz spotkań biznesowych i konferencji. Dzięki profesjonalnemu personelowi oraz wieloletniemu doświadczeniu restauratorzy przygotowują imprezy dla dowolnej liczby osób w wybranym miejscu lub w jednej z restauracji.

Materiał dzięki uprzejmości restauracji "Chłopskie Jadło" - www.chlopskiejadlo.pl
foto dzięki uprzejmości restauracji "Chłopskie Jadło " - www.chlopskiejadlo.pl

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica