Artykuły

Grzegorz Czyż - pierwszy na mecie maratonu.

2011-09-12 | Sport | Krynica
42 kilometrowy Koral Maraton wygrał Grzegorz Czyż z Bogumiłowic z czasem 2 godziny 33 sekundy. Bieg rozpoczął się na Deptaku (11 września), zawodnicy mieli do pokonania trasę: Krynica - Muszyna - Jastrzębik – Powroźnik – Tylicz – Krynica.
Bieg Muszynianki wygrał Martin Mukule Muia

2011-09-11 | Sport | Krynica
28 min. 5 sekund potrzebował Martin Mukule Muia z Kenii, aby przebiec 10 kilometrową trasę z Krynicy do Muszyny. Zwycięzca „Życiowej Dziesiątki Taurona” kilka dni wcześniej wygrał 21. Pilski Półmaraton Philipsa.
Jan Wydra - zwycięzcą ultramaratonu 7 Dolin.

2011-09-10 | Sport | Krynica
Zwycięzcą ultramaratonu został Jan Wydra z Mszany Dolnej, który trasę przebiegł w ciągu 9 godzin i 35 minut. Zawodnicy 100 kilometrowego Biegu 7 Dolin wystartowali (10 września) z Deptaka o trzeciej nad ranem.