Artykuły

Zawodnicy UKS "Arcus" z 19 medalami.

Zawodnicy UKS „Arcus” z 19 medalami.

2012-03-27 | Sport | Krynica
Zawodnicy „UKS Arcus” w I Turnieju Słowackiej Ligi Teakwondo Olimpijskiego (25 marca) wywalczyli 19 medali: 7 złotych, 5 srebrnych i 7 brązowych.
Walka Pawła Kołodzieja w fotoreportażu Andrzeja Gulewicza

2012-03-21 | Sport | Krynica
Podczas Gali Boksu Zawodowego Paweł Kołodziej „Harnaś” w dwunastorundowej walce pokonał jednogłośnie na punkty (117:110, 118:110, 120:107) rumuńskiego pięściarza Giuliana Ilie.
Puchary Burmistrza w Trzecim Turnieju Piłkarzyków rozdane.

2012-03-18 | Sport | Krynica
Świetlica Środowiskowa „Biały Lotos” w Krynicy zorganizowała po raz trzeci Turniej Piłkarzyków o Puchar Burmistrza. Brały w nim udział dzieci ze szkół podstawowych, które zostały podzielone na dwie grupy wiekowe: klasy 1 - 3 oraz 4 - 6.
Paweł Kołodziej pokonał Giuliana Ilie (117:110, 118:110, 120:107)

Podczas Gali Boksu Zawodowego Paweł Kołodziej „Harnaś” (18 marca) w 12 rundowej walce pokonał jednogłośnie na punkty (117:110, 118:110, 120:107) rumuńskiego pięściarza Giuliana Ilie. Odebrał mu w ten sposób interkontynentalny pas organizacji IBF, zapewniając sobie przy tym drugie miejsce w kolejnym rankingu tej federacji
Mistrzostwa Polski w slalomie gigancie.

2012-03-16 | Sport | Krynica
14 - 16 marca rozegrano 79. Międzynarodowe Mistrzostwa Polski, w których startowali czołowi polscy zawodnicy. Na stokach Jaworzyny rywalizowali kobiety i mężczyźni w konkurencjach alpejskich - slalomie, slalomie gigancie, supergigancie oraz superkombinacji. Zawody objęto patronatem akcji TAURON Bachleda Ski.
Ceremonia ważenia : Kołodziej - 90. kg. 550, Ilie - 86. kg. 900

16 marca (piątek) w hotelu "Pegaz" odbyła się konferencja prasowa oraz ważenia zawodników, którzy wystąpią na ringu w Gali Boksu Zawodowego. Walką wieczoru będzie starcie Pawła Kołodzieja „Harnasia” i Giuliana Illie, boksera rumuńskiego mieszkającego we Włoszech.
"Harnaś" zmierzy się z Giulianem Illie.

„Harnaś” zmierzy się z Giulianem Illie.

2012-03-14 | Sport | Krynica
w najbliższą sobotę (17 marca) w krynickim Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji odbędzie sie Gala Boksu Zawodowego z cyklu „Wojak Boxing Night”. W 10. rundowej walce wieczoru na ringu wystąpi Paweł Kołodziej „Harnaś” (29-0, 17 KO) i Giulian Illie (18-4, 5 KO).
Kateheci na trzecim miejscu.

2012-03-12 | Sport | Krynica
KTH Krynica rozegrała ostatni mecz sezonu 2011/12. Kateheci w konfrontacji z opolskim MUKS Orlikiem wygrali 6 - 4 (1:3, 3 : 1 i 2 : 0).
Kateheci nie odzyskali drugiego miejsca w tabeli.

2012-03-11 | Sport | Krynica
W sobotnim (10 marca) spotkaniu hokeiści KS KTH Krynica przegrali z Polonią Bytom 3 : 4. (1: 1,3: 3,0: 1) W ten sposób stracili szansę na odzyskanie drugiego miejsca w tabeli. Mecz stał na wyrównanym poziomie. Ostateczny wynik ważył się do ostatniego gwizdka. Szczególnie pasjonująca była końcówka spotkania, która dostarczyła wielu emocji.
Smykała & Ligocki - niepokonani w snowboardzie.

2012-03-03 | Sport | Krynica
Na stokach stacji narciarskiej Słotwiny zakończyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski FIS w snowboardzie. We środę (29 lutego) rozgrywano zawody National Cup, natomiast we czwartek (1 marca) - FIS Race Snowboardcross.