Artykuły

Paweł Kołodziej zawalczy o mistrzostwo świata federacji IBF.

2014-02-20 | Sport | Krynica
Paweł Kołodziej zawalczy o tytuł mistrza świata federacji IBF kategorii junior ciężkiej. Podczas gali (8 marca) w Berlinie „Harnaś” skrzyżuję rękawice z Kubańczykiem Yoan'em Pablo Hernandezem.
Strongman Tomasz Kowal – najpopularniejszy wśród sportowców Sądecczyzny.

2014-02-14 | Sport | Krynica
Tomasz Kowal otrzymał najwięcej głosów kibiców i został “Najpopularniejszym Sportowcem Sądecczyzny 2013” Strongman z Krynicy – Zdroju w ubiegłym roku zdobył srebrny medal podczas Mistrzostw Europy Strong Man WSF.
Złoto dla Justyny Kowalczyk! Pokonała rywalki i kontuzję stopy.

2014-02-13 | Sport | Krynica
Justyna Kowalczyk zdobyła dzisiaj (13 lutego) złoty medal Igrzysk Olimpijskich Soczi 2014. Na mecie pokonała rywalki ze Skandynawii oraz kontuzję stopy, z którą boryka się od pewnego czasu.
Karolina Płachta – najpopularniejszym sportowcem 2013.

2014-02-12 | Sport | Krynica
Karolina Płachta, piłkarka ręczna (MKS Olimpia/Beskid) - najpopularniejszym Sportowcem 2013 roku z terenu powiatów nowosądeckiego, limanowskiego, gorlickiego. Wczoraj (11 lutego) w Nowym Sączu wręczono nagrody laureatom kolejnego plebiscytu „Gazety Krakowskiej”.
Muszyna. Zwycięstwo "Mineralnych" nad łodziankami 3 : 2.

Muszyna. Zwycięstwo „Mineralnych” nad łodziankami 3 : 2.

2014-02-10 | Sport | Krynica
W sobotę (8 lutego) „Mineralne” na własnym boisku wygrały z siatkarkami z Łodzi 3 : 2 (16:25, 25:16, 25:17, 22:25, 15:13). Stawką było 5. miejsce w Orlen Lidze. Teraz podopieczne Bogdana Serwińskiego – w ramach Pucharu CEV – czeka spotkanie z azerskim zespołem Azeryol Baku.