Artykuły

"Harnaś" przegrał pierwszą walkę o Mistrzostwo Świata.

„Harnaś” przegrał pierwszą walkę o Mistrzostwo Świata.

2014-09-28 | Sport | Krynica
W drugiej rundzie, Paweł Kołodziej „Harnaś” (33-1, 18 KO) przegrał przez nokaut starcie z rosyjskim bokserem Denisem Lebiediewem (26-2, 20 KO). Gala boksu odbyła się wczoraj (27 września) w Moskwie.
Kibicujmy Pawłowi Kołodziejowi w Krynicy!

2014-09-25 | Sport | Krynica
Podczas moskiewskiej Gali Boksu Paweł Kołodziej „Harnaś” (33-0, 18 KO) zmierzy się z Denisem Lebiediewem (25-2, 19 KO), mistrzem świata WBA wagi junior ciężkiej. Walka odbędzie się w sobotę, 27 września.
Drużyna krynickiej Straży Miejskiej – na podium

2014-09-18 | Sport | Krynica
Miłą niespodziankę sprawiła drużyna krynickiej Straży Miejskiej, która zajęła trzecie miejsce w II Sądeckich Zawodach Strzeleckich Pamięci Zesłańców Sybiru. Sportowa impreza odbyła się (16 września) na strzelnicy LOK w Nowym Sączu.
Muszyna. Życiowa Dycha należała do Kenijczyka.

2014-09-09 | Sport | Krynica
Kenijczyk Rop Abel Kibet zameldował się jako pierwszy na mecie w Muszynie. Pierwszą kobietą była jego rodaczka Wambua Nancy Nzisa. „Życiowa Dziesiątka” wystartowała (6 września) w południe z krynickiego Deptaka.
Węgierka pierwsza wśród kobiet "Koral Maratonu".

Węgierka pierwsza wśród kobiet „Koral Maratonu”.

Zwyciężczynią „Koral Maraton” wśród kobiet została Węgierka Tunde Szabo. Pokonała trasę 42, 195 km w 2 godziny 51 min i 38 sekund. W ten sposób osiągnęła na mecie czwarty czas biegu. Pierwszy wśród mężczyzn był Kenijczyk Joel Maina Mwangi.
 B7D: Magdalena Łączak pierwsza z kobiet.

2014-09-08 | Sport | Krynica
Jako pierwsza wśród kobiet na metę w Biegu Siedmiu Dolin przybiegła Magdalena Łączak (Team Salomon Suunto) z Mielca. Jej czas 10:20:56. Przed nią było tylko siedmiu mężczyzn, w tym zwycięzca Ultramaratonu Marcin Świerc (09:09:51).
Wierchomla: 108 powitań słońca - Górski Maraton Jogi.

2014-09-04 | Sport | Nowy Sącz
W ostatni weekend (30 – 31 sierpnia) do hotelu „Wierchomla SKI&SPA Resort” w Wierchomli Małej zjechali miłośnicy jogi, którzy uczestniczyli w II Górskim Maratonie Jogi. Gościem specjalnym była Jaki Nett, trenerka tej dyscypliny sportu.
Tomasz Kowal triumfatorem Mistrzostw Strong Man w Sączu!

2014-09-02 | Sport | Krynica
Tomasz Kowal zwyciężył w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski Strong Man. Zawody rozegrano na stadionie MKS Sandecja w Nowym Sączu. Tym samym siłacz z Krynicy – Zdroju potwierdził swą wysoką sportową formę.