Artykuły

Najmłodsi: plus/minus z Dębicą

2016-10-30 | Sport | Krynica
Żacy młodsi i grupa mini hokeja KTH KM podejmowali rówieśników z Dębicy. W meczu starszych hokeistów o wygranej gości zadecydował jeden gol, młodsi kryniczanie zrewanżowali się zwycięstwem w zawodach mini hokeja.
Pasiut z Pucharem Białorusi

2016-10-28 | Sport | Krynica
W decydującym meczu finału Pucharu Białorusi Nioman Grodno pewnie pokonał Junost Minsk i po raz drugi zyskał miano Zdobywcy Pucharu. Dla reprezentującego w bieżącym sezonie grodzieński klub wychowanka KTH Grzegorza Pasiuta to pierwsze ważne trofeum zdobyte za wschodnią granicą.
EUHL.Pierwsze punkty Academy

2016-10-24 | Sport | Krynica
Od wygranej rozpoczęła udział w rozgrywkach European University Hockey League drużyna Academy 1928 KTH. W wyjazdowym spotkaniu w Preszowie kryniccy "akademicy", po trudnym początku, pokonali niedawnego sparingpartnera UNIPO Warriors 5-3.
Kryniczanie - mistrzami powiatu w halowej piłce nożnej.

2016-10-21 | Sport | Krynica
Kryniczanie wywalczyli Mistrzostwo Powiatu w halowej piłce nożnej chłopców szkół ponadgimnazjalnych. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Dawid Polański z ZSP w Krynicy-Zdroju
 Łemkowyna Ultra Trail 150 – malowniczym szlakiem Beskidów!

2016-10-20 | Sport | Krynica
O północy, z krynickiego Deptaka po raz kolejny wystartuje Łemkowyna Ultra-Trail 150. Trasa biegnie malowniczym szlakiem Beskidów aż do Komańczy w Bieszczadach. Na listach jest ponad 1800 osób!
Ruszyły zapisy na największą imprezę biegową w Polsce.

2016-10-11 | Sport | Krynica
Miesiąc temu zakończył się PKO Festiwal Biegowy 2016 w Krynicy – Zdroju, a już ruszyły zapisy na następny, 2017 rok. To najwszechstronniejsza i jedna z największych imprez biegowych w Polsce.
II edycja Tour de Cracovia Amatorów 2016 r.

2016-10-07 | Sport | Pozostałe
Stowarzyszenie Tak, Kraków! wraz z Klubem Sportowym WLKS Krakus-Swoszowice organizuje II edycję Tour de Cracovia Amatorów 2016 r.
Federacja Spartan Fight dla MTV24.TV : Rozkład jazdy Spartan Fight Week

2016-10-06 | Sport | Kraków
Warto do Krakowa przyjechać już w czwartek gdyż tego dnia w Galerii Kazimierz o godzinie 18:00 rozpocznie się trening medialny z udziałem uczestników najważniejszych walk gali Spartan Fight 5. Poleca MTV24.TV
Kraków: pierwsze Mistrzostwa Polski w Speed-ballu

2016-10-05 | Sport | Pozostałe
W sobotę 1 października w stolicy Małopolski zmierzyli się najlepsi polscy speed-balliści. Walczyli o możliwość występu na tegorocznych Mistrzostwach Świata. Do Tunezji pojedzie sześć osób, w tym zawodnicy i zawodniczki z Krakowa.