Artykuły

Hokeiści z Sosnowca pokonali broniący tytułu MOSM Tychy 3:2

2017-02-27 | Sport | Krynica
Hokeiści z Sosnowca pokonali broniący tytułu MOSM Tychy 3:2 w finałowym meczu Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Krynicy - Zdroju.
Mali piłkarze walczyli o Puchar Burmistrza.

2017-02-25 | Sport | Krynica
W Turnieju Piłkarskim Mineralni CUP 2017 o Puchar Burmistrza Krynicy – Zdroju dla chłopców z rocznika 2007 pierwsze miejsce zajął klub Dunajec Nowy Sącz, drugie MKS Tarnowia, a trzecie - Team Przecław.
XXIII Zimowa Olimpiada. Młodzi łyżwiarze figurowi zakończyli zmagania.

2017-02-20 | Sport | Krynica
W ramach XXIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Zimowych wczoraj (19 lutego) w Krynicy - Zdroju zmagania zakończyli łyżwiarze figurowi.
Grzegorz Basta - najpopularniejszym sportowcem Sądecczyzny 2016 roku

2017-02-16 | Sport | Krynica
Bokser Grzegorz Basta został najpopularniejszym sportowcem Sądecczyzny 2016 roku. Drugie miejsce zajęła Karolina Mikulec, brązowa medalistka Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w żeglarstwie, a na trzecie Klaudia Kowalska - podopieczna Nowosądeckiego Klubu Karate Kyokushin.
Bezpieczne i zabawne gry na śniegu z Wawelkiem

2017-02-11 | Sport | Krynica
4 lata miał najmłodszy uczestnik zawodów narciarskich, zorganizowanych przez krakowskich i sądeckich policjantów Wydziału Prewencji. Na stok „Cieniawa Ski” przyjechał z nimi Inspektor Wawelek, który zagrzewał do sportowej rywalizacji i częstował cukierkami.
I Nowosądecka Familiada Sportowa – zapisz się.