Bereznowska i Jendrych najtwardsi iron runnerzy!

Bereznowska i Jendrych  najtwardsi iron runnerzy!
Partycja Bereznowska i Artur Jendrych okazali się najlepszymi zawodnikami w Iron Run 8. Festiwalu Biegowego w Krynicy - Zdroju. W ciągu trzech dni biegacze pokonali 140 kilometrów oraz ponad 50 innych zawodników.

Trzy dni, 9 biegów, 59 żelaznych biegaczy na mecie oraz ….szampan. Uczestnicy Iron Run przebiegli 140 km, wzbudzając podziw innych runnerów, a przede wszystkim - kibiców.
    Patrycja Bereznowska wyprzedziła Ewelinę Matułę i Paulinę Prugal - Fugowską.  Wśród mężczyzn drugie miejsce w kategorii Open (i pierwsze miejsce wśród zawodników powyżej 40 lat) zajął Radosław Ślaski (Strzyżów). Na podium stanął też Kamil Niedźwiadek. (Warszawa)