Marcin Wrona na Magurze

Marcin Wrona na Magurze
Po raz drugi w swojej wyścigowej karierze młody Rzeszowianin Marcin Wrona wystartuje podczas Wyścigu Górskiego Magura Małastowska, który rozpoczyna się w najbliższy piątek w Gorlicach.

Na starcie 5 i 6 rundy Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski pojawi się 45 kierowców, którzy w dniach 25-26 czerwca rywalizować będą na 3440 metrowej trasie z Małastowa do Gładyszowa przy granicy polsko-słowackiej. Wyścig Górski Magura uznawany jest za jeden z najtrudniejszych w Polsce. Techniczna górska i kręta trasa sprawia, że nawet najlepsi kierowcy popełniają na niej najprostsze błędy.
     Tegoroczna 3 edycja rozpocznie się w piątek 24 czerwca na Gorlickim Rynku, gdzie organizator zaplanował odbiór administracyjny oraz badanie kontrolne. W sobotę zawodnicy ruszą na trasę i pojawią się w 5 podjazdach – zapoznawczym, dwóch treningowych i wyścigowym. Główna rywalizacja 1 dnia rozpocznie się o godzinie 14:00. Drugi dzień to 4 podjazdy – 2 treningi i 2 wyścigi, które wystartują o godzinie 13:00.
Marcin Wrona - "Na Magurze będę walczył o kolejne punkty w klasie N do 2 litrów. Pogoda zapowiada się wymarzona i w tym roku już chyba nie będzie mi dane jeździć po mokrym. Dziękuję organizatorom, że z roku na rok sprawiają trasę jeszcze bardziej bezpieczną dodając elementy barier. Odcinek jest chyba jednym z najbardziej technicznych w Polsce i to zmusza wszystkich do jeszcze większej koncentracji. W dolnej części znajdują się 2 nawroty na które nie mam jeszcze recepty, ale przepracowałem okres przed wyścigiem bardzo intensywnie, więc myślę, że po treningach w sobotę będę mógł powiedzieć, że udało się odczarować te zakręty. To mój 2 występ w tym roku i zamierzam już pojechać wszystkie wyścigi do końca sezonu. Chcę powalczyć o tytuł, który jest moim celem. Pokusić się o zwycięstwo na Magurze byłoby bardzo fajnie. Jestem pewien siebie i zobaczymy jakie czasy uda się kręcić podczas zbliżającego się weekendu. Moje starty w tym sezonie wspierają firmy: KOMA Transport Spedycja, , Farutex, ABC Prawo Jazdy, MaxLift, Termar, Rzeszów Stolica Innowacji, La Grotta, BodyShock Rzeszów oraz TVP 3 Rzeszów, które zostało moim patronem medialnym. Do grona partnerów dołączają Momenti Italiani i Restauracje Kaktus. Od sezonu 2015 moją obsługą medialną zajmuje się firma Team Promotion Marketing i PR Sportowy. Teraz czekam już na piątek i badanie kontrolne w Gorlicach".

MTV 24
Źródło : Biuro Prasowe Wyścigu
 
Autor: MTV 24

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica