Mikołaj u małych uczestników Ogólnopolskiego Turnieju Hokejowego.

Mikołaj u małych uczestników Ogólnopolskiego Turnieju Hokejowego.
Po raz trzeci w Krynicy-Zdroju odbył się trzydniowy (15 – 17 grudnia)  Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Mini Hokeja.  W zawodach uczestniczyły 9. letnie i młodsze dzieci. W sumie około trzystu małych hokeistów, w tym z Łotwy, Ukrainy i Słowacji, których na zakończenie odwiedził św. Mikołaj.
 
Drużyny hokejowe, po rozegraniu meczy w grupach (15 i 16 grudnia ), spotkały się w meczach decydujących o miejscach w turnieju w niedzielę, 17 grudnia. Tego też dnia, odbyła się oficjalna ceremonia wręczenia nagród, po której do wszystkich uczestników turnieju oraz zawodników KTH KM przyjechał z prezentami św. Mikołaj. Każdy z uczestników otrzymał również pamiątkowy dyplom i medal.
   Organizatorem Ogólnopolskiego Turnieju Mini Hokeja były:   Krynickie Towarzystwo Hokejowe Klub Młodzieżowy Krynica przy wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki, Gminy Krynica-Zdrój oraz Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krynicy-Zdroju. Turniej współfinansowany jest ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Gminy Krynica-Zdrój.
 
(MK) fot. aut.
 
Autor: Małgorzata Kareńska

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica