Muszyna. Zwycięstwo podopiecznych Bogdana Serwińskiego w Pucharze CEV.

Muszyna. Zwycięstwo podopiecznych Bogdana Serwińskiego w Pucharze CEV.
16 stycznia (środa) siatkarki Banku BPS Fakro Muszyna bez problemu pokonały na własnym boisku Aluprof Bielsko Biała 3:1 (25:21, 25:16, 23:25, 25:16) Po udanym występie w Challenge Round Pucharu CEV podopieczne Bogdana Czerwińskiego w sobotę (19 stycznia) zmierzą się we wrocławskiej hali sportowej z Impelem Wrocław. Faworytkami zdają się być wicemistrzynie Polski. 

Dla Mineralnych 2013 rok rozpoczął się bardzo dobrze. Podczas trzech kolejnych spotkań trzykrotnie zwyciężyły, tracąc przy tym jedynie dwa sety. W trzynastej kolejce pokonały w Dąbrowie Górniczej Tauron 3:1, następnie zwyciężyły Aluprof Bielsko Biała 3:0, tym samym stając się liderem ORLEN Ligi. Podopieczne Bogdana Serwińskiego prowadzą w lidze dwoma punktami przewagi (i jednym zaległym meczem z siatkarkami z Białegostoku) nad drużynami z Bielska i Dąbrowy.
     W Pucharze CEV muszynianki pokonały Aluprof Bielsko Biała 3:1. Zwycięstwo to przybliżyło je do awansu w kolejnej rundzie. Aby awansować w Bielsku muszą pokonać Aluprof. W razie porażki Mineralnych, zespoły rozegrają tzw. Złoty Set.
 
(MK)
Autor: Małgorzata Kareńska

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica