Patronat MTV24.TV : CELTIC GLADIATOR Już 6 października w Londyńskim Yorkhall

Patronat MTV24.TV : CELTIC GLADIATOR Już 6 października w Londyńskim Yorkhall
 Już 6 października w Londyńskim Yorkhall wyczekiwana przez wszystkich kibiców K1, wielka walka o mistrzostwo świata Celtic Gladiator w wadze ciężkiej w formule K1. Tomasz Sarara(36-7-0-12 KO) po wygraniu 15 pojedynków z rzędu, dostał szansę walki o tytuł, a jego przeciwnikiem będzie bardzo doświadczony Luciano "Zamp" Zampieri(36-7-0). 


Sarara to zawodnik, który ma za sobą liczne sukcesy na ringach amatorskich jak i zawodowych. Zawodnik wszechstronny, wielokrotny mistrz Polski w kickboxingu, zwycięzca bokserskiego turnieju Bigger's Better z 2013 roku. O klasie Sarary świadczy również to, że swoje umiejętności od lat szlifuje pod okiem trenera Ernesta Hoosta, zwycięzcy najbardziej prestiżowego japońskiego turnieju K1 World GP. To właśnie pod jego okiem, ten wojownik nie przegrał jeszcze walki, a jego występy dostarczają niezapomnianych wrażeń. "Zamp" to 33 letni fighter pochodzący z Brazylii.

Podobnie jak jego przeciwnik, bardzo wchestronnie wyszkolony, posiadacz 4 dana w Hapkido, ogromne doświadczenie w kickboxingu, muay thai i K1. Nie sposób opisać wszystkich sukcesów Luciano w Ameryce Łacińskiej oto kilka ostatnich: NTF Niteroi Top Fight Champion in Rio de Janeiro 2015, Champion SANDA Boxing Cup Contest Chinese Boxing Toledo 2016, Brazilian Champion of K-1 by IKC Brasil Toledo 2016.

To "wisienka na torcie" zbliżającej się gali CG14 Londyn, kibice powinni zacierać ręce przed tym wydarzeniem. Tomek jest przekonany, że zanotuje 16 zwycięstwo z rzędu i stanie się posiadaczem pasa Celticu, jednak Zampieri podchodzi do tej walki z podobnym "apetytem" Championatu.

Jedno jest pewne, obaj zawodnicy zrobią wszystko aby zatriumfować, a kibice z pewnością będą mieli czym "nacieszyć oko". Czy Sarara zanotuje 16 zwycięstwo?? Czy "Zamp" dołoży do swojej kolekcji tak prestiżowy tytuł?? Na to wydarzenie czekają wszyscy kibice sportów walki! A pytania rozwieje już wkrótce York Hall !!!


Zapraszamy do zakupu biletów na www.celticgladiator.comPoleca : MTV24.TV
Opracował : ONE MEDIA GROUP  dla  MTV24.TV
Współpraca : Celtic Gladiator 

 
Autor: iktvrecords MW

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica