Poleca MTV24.TV : Wieczór Walk SWD 4 już 25 maja w hali Suche Stawy!

Poleca MTV24.TV : Wieczór Walk SWD 4 już 25 maja w hali Suche Stawy!

 

 

Maciek "MagicMan" Gierszewski nowym rywalem Sergiusz Uzarek MMA w co-main evencie Wieczoru Walk SWD!

 

Kontuzje nie oszczędzają zawodników, którzy mieli pierwotnie wystąpić na naszej gali. Tym razem z powodu urazu kolana z walki musiał wycofać się Rafał Raczyński. Opatrzność chyba jednak nad nami czuwa, bo po raz kolejny możemy mówić o rewelacyjnym zastępstwie.

 

Maciek "MagicMan" Gierszewski to jeden z najbardziej bezkompromisowych polskich zawodników. Jego wszystkie dotychczasowe walki kończyły się w pierwszych rundach. I niezależnie czy wygrywał przez nokaut, czy przegrywał przez poddanie - zawsze były to niezwykle emocjonujące walki. Między innymi dzięki temu - pochodzący z Lęborka, ale mieszkający w Irlandii zawodnik - ma już na swoim koncie walki i zwycięstwa na największych brytyjskich galach Cage Warriors i BAMMA, a także podpisał kontrakt z drugą organizacją na świecie - Bellator, dla której stoczył swoją ostatnią walkę. Walka z Sergiusz Uzarek MMA będzie natomiast pierwszą jaką stoczy w Polsce. To tylko dodatkowy smaczek tego starcia, które śmiało mogłoby być walką wieczoru wielu innych gal. Obaj zawodnicy uwielbiają atakować i coś nam mówi, że żaden nie będzie chciał w tej walce zrobić ani jednego kroku w tył, co może zaowocować spektakularnym widowiskiem, które zapamiętacie na długo.

 

Partnerem Gali jest min: ,  Zdrowe Pudełkowe catering dietetyczny, dzięki któremu zawodnicy i ich trenerzy ponownie mogą być spokojni o dobry, świeży i zdrowy posiłek przed galą, gdy po przybyciu na halę pozostaje jeszcze kilka godzin oczekiwania. Z tego cateringu regularnie korzysta wielu sportowców np. Sebastian Kotwica, więc o jakość i przygotowania posiłków pod kątem zawodników MMA możecie być spokojni.

 

Opracował : MTV24. ( 2019 )

Współpraca / material : Organziatora  Gali

 


 

Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica