Polki na drugim miejscu, za hokeistkami z Austrii.

Polskie hokeistki zajęły drugie miejsce w Mistrzostwach Świata Juniorek Hokeja na Lodzie Turniej Kwalifikacyjny do I Dywizji Krynica – Zdrój 2014. W ostatnim spotkaniu Chinki pokonały Kazachstan 2 : 1. ( 0: 0, 1: 0 , 0: 1, 0: 0, 1; 0 ). Natomiast zawody wygrały Austriaczki.

Podczas turnieju kwalifikacyjnego w Krynicy – Zdroju rozegrano dziesięć spotkań, w których zmierzyły się reprezentacje Polski, Włoch, Austrii, Kazachstanu i Chin. Najlepszymi zawodniczkami zostały: bramkarka - Katarzyna Fijoł (POL), obrończyni - Annika Fazokas (AUT) oraz napastniczka - Kamila Wieczorek (POL). Najlepsze zawodniczki w zespołach to: Annika Fazokas (AUT), Kamila Wieczorek (POL), Xin He (CHN), Eugenia Pompanin (ITA) oraz Tatyana Likhaus (KAZ). Najskuteczniejszą hokeistką turnieju była Kamila Wieczorek. Puchar Fair Play powędrował do zawodniczek z Chin.