Rozdano medale najlepszym snowboardzistom.

Rozdano medale najlepszym snowboardzistom.
Zakończyły się zawody snowboardowe, które od 1 do 3 lutego rozgrywano w ramach XVI Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Sportach Zimowych na Dolnym Śląsku, Słotwinach, Wierchomli i Jaworzynie.

Medale zwycięzcom wręczali burmistrzowie: Krynicy Zdroju Emil Bodziony oraz Piwnicznej Zdroju - Edward Bogaczyk. Aż po trzy złote medale w kombinacji, która obejmowała slalom gigant, halfpipe i snowcross zdobyli: Kasia Rusin (Ski Test Kraków) i Nikodem Franczak (Ski Test Kraków.) Najbardziej wszechstronnymi snowboardzistami w mistrzostwach Polski juniorów okazali się Zuzanna Smykała (AZS AWF Katowice) i Piotr Gryzło (KKS Krynica Zdrój).
Medaliści MPJ:
halfpipe
juniorki

1. Magdalena Hadt (Ski Test Kraków)
2. Joanna Zając (AZS AWF Katowice)
3. Anita Mączka (Ski Test Kraków)
juniorzy
1. Piotr Gryzło (KKS Krynica Zdrój)
2. Tomasz Wolak (Ski Test Kraków)
3. Piotr Tokarczyk (F2 Dawidek Team.pl Zakopane)
snowcross
juniorki
1. Zuzanna Smykała (AZS AWF Katowice)
2. Olga Niemiec (F2 Dawidek Team.pl Zakopane)
3. Weronika Biela (F2 Dawidek Team.pl Zakopane)
juniorzy
1. Jan Urbański (1080 Bielsko-Biała)
2. Michał Greń (Ski Test Kraków)
3. Tomasz Wolak (Ski Test Kraków)
kombinacja
juniorki

1. Zuzanna Smykała (AZS AWF Katowice)
2. Olga Niemiec (F2 Dawidek Team.pl Zakopane)
3. Joanna Zając (AZS AWF Katowice)
juniorzy
1. Piotr Gryzło (KKS Krynica Zdrój)
2. Tomasz Wolak (Ski Test Kraków)
3. Michał Greń (Ski Test Kraków)
Medaliści XVI OOM:
halfpipe
juniorki

1. Katarzyna Rusin (Ski Test Kraków)
2. Alicja Moskal (Ski Test Kraków)
3. Marzena Zając (KKS Krynica Zdrój)
juniorzy młodsi
1. Nikodem Franczak (Ski Test Kraków)
2. Łukasz Martynek (UKS CCS Cieszyn)
3. Miłosz Król (KKS Krynica Zdrój) snowcross
snowcross
juniorki młodsze
1. Katarzyna Rusin (Ski Test Kraków)
2. Alicja Moskal (Ski Test Kraków)
3. Angelika Ciesielska (UKS Boardshop Warszawa)
juniorzy młodsi
1. Nikodem Franczak (Ski Test Kraków)
2. Pascal Morys (F2 Dawidek Team.pl Zakopane)
3. Łukasz Martynek (UKS CCS Cieszyn)
kombinacja
juniorki młodsze

1. Katarzyna Rusin (Ski Test Kraków)
2. Angelika Ciesielska (UKS Boardshop Warszawa)
3. Alicja Moskal (Ski Test Kraków)
juniorzy młodsi
1. Nikodem Franczak (Ski Test Kraków)
2. Łukasz Martynek (UKS CCS Cieszyn)
3. Andrzej Leśniakiewicz (F2 Dawidek Team.pl/SMS Zakopane)

(MK)
Autor: Małgorzata Kareńska

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica