Tylicz. Ferie z Kubusiem. Narciarska impreza dla dzieci

Tylicz.  Ferie z Kubusiem. Narciarska impreza dla dzieci
Najmłodsi miłośnicy białego szaleństwa, którzy odwiedzili Stację Narciarską Tylicz - Ski, położoną w Beskidzie Sądeckim doświadczyli wielu atrakcji. Zakończyła się tu pierwsza w tym roku edycja imprezy sportowej „Ferie z Kubusiem”, zorganizowana przez stację NS Tylicz Ski oraz Szkołę Narciarską „Pomarańcza”.

Ośrodek położony jest w otulinie Popradzkiego Parku Krajobrazowego. Z myślą o najmłodszych powstał tu wyciąg talerzykowy Baby Ski o długości 125 metrów i przepustowości 300 osób na godzinę. 
   Organizatorzy "Ferii z Kubusiem" zadbali o dobre przygotowanie dzieci do jazdy na nartach. Zanim zaczęły bezpiecznie szusować po stoku, przeprowadzono im rozgrzewki narciarskie i gimnastykę. Jeśli ktoś się zmęczył jazdą na nartach czy snowboardzie, uczestniczył w licznych grach i zabawach oraz konkursach. Każde dziecko mogło liczyć na wspaniałe nagrody, a w rozstawionym namiocie czekały na nie smakołyki. Podczas, gdy milusinscy zajęci byli zabawą, ich rodzice korzystali z uroków zimy oraz pięciokilometrowych, urozmaiconych tras narciarskich o różnym stopniu trudności. Na wierzchołek szczytu prowadzi kolej krzesełkowa oraz wyciągi orczykowe.
 
(MK)
Autor: Małgorzata Kareńska

Komentarze

2013-01-17 19:35:26 - niezadowolona ip:89.68.150.55
bardzo zły pomysł, dzieci po to maja ferie,aby spędzić więcej czasu z rodzicami a nie sami w przedszkolu!!!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica