Żacy młodsi - zdobywcami Pucharu Burmistrza.

Krynicka drużyna hokejowa żaków młodszych zajęła pierwsze miejsce w turnieju „O Puchar Burmistrza Krynicy – Zdroju” . W zawodach uczestniczyły cztery zespoły z ośrodków małopolsko – podkarpackiego (Dębica, Sanok, Nowy Targ i Krynica).

Do rywalizacji „O Puchar Burmistrza” stanęły drużyny z Krynicy, Dębicy, Nowego Targu oraz Sanoka. Rozegrano mecze każdy z każdym, w dwóch połowach po piętnaście minut. Każda połowa traktowana jako oddzielny pojedynek, punktowana była osobno.
   Turniej zakończył się zwycięstwem krynickich żaków młodszych, którzy wygrali pięć z sześciu pojedynków. Zdobyli w sumie 21 bramek, a stracili – 11. Drugie miejsce zajęła drużyna z Sanoka (10 punktów, 14 :9 ), trzecie MMKS ( 10 punktów, 15 : 8), a czwarte - UKH Dębica (5: 27)