30.IV.2013 wybiła data premiery płyty "PIERWSZA PLANETA OD SŁOŃCA "-Radia Merkury - Poznań , poleca: Małopolskie.Tv & www.mimoza-muszyna.pl

30.IV.2013 wybiła data premiery płyty "PIERWSZA PLANETA OD SŁOŃCA "-Radia Merkury - Poznań , poleca: Małopolskie.Tv & www.mimoza-muszyna.pl
Prawdziwy muzyczny "TOP" - Wiosny 2013 poleca : Malopolskie.TV
 Już od 30.IV.2013 (wtorek) trafia na półki sklepowe najważniejsza składanka pierwszej połowy 2013 roku. ten dwu płytowy album zawiera prawdziwe perełki muzyczne radia Merkury z Poznania. Wydawca  My Music , patronat medialny min: MAŁOPOLSKIE.TV.

 Kilka zdań o płycie "Pierwsza Planeta od Słońca"  od  Radia MERKURY ( Poznań ) poleca Małopolskie.Tv

Jesteśmy regionalną rozgłośnią Polskiego Radia w Wielkopolsce. Nasz program kierujemy przede wszystkim do ludzi z wyższym wykształceniem w wieku 30-55 lat. Zatem trzon naszych słuchaczy to ludzie ambitni, poszukujący ciekawych brzmień muzycznych i wiedzący, że mogą znaleźć je właśnie w stacji publicznej. 
Pomimo bycia regionalną stacją Polskiego RadiaMerkury jest rozgłośnią autonomiczną zarówno pod względem redakcyjnym jak i muzycznym. Pozwala nam to na kreowanie i uczestniczenie w ciekawych, nieszablonowych projektach artystycznych.
Słuchacz Merkurego powinien dostawać od swojego radia przede wszystkim najwyższą jakość.

W naszym najlepszym przekonaniu takie właśnie nagrania składają się na "Pierwszą Planetę Od Słońca". Bardzo nam zależy by w skład tego wydawnictwa wchodziły też nagrania wykonawców związanych z Poznaniem i Wielkopolską zarówno tych już uznanych (MuchySnowmanMarcin Rozynek) jak i tych dopiero pracujących na swój sukces (Ufly). 
"Pierwsza Planeta Od Słońca" to 36 utworów odkrywających przed odbiorcą wspaniały świat brzmień indie-rockowych, alternatywnych, niebanalnego popu i rocka, skompilowanych w sposób możliwie najbardziej reprezentatywny dla muzycznego brzmienia Radia Merkury Poznań.

Płyta dostępna w dobrych salonach muzycznych i na empik.com


Poleca : M & A  MEDIA , PROJEKT INFO  ( www.projektinfo.pl  )
Współpraca :  Kompleks Wypoczynkowy "MIMOZA" - www.mimoza-muszyna.pl   , www.dwmimoza.pl  , "MIMOZA" zaprasza na majowy konkurs muzyczny , i na wypoczynek przez cały rok !!!.

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica