7.II.2013 Zespół WEEKEND z Małopolskie.TV ZADAJ PYTANIE RADKOWI LISZEWSKIEMU

7.II.2013  Zespół  WEEKEND  z Małopolskie.TV ZADAJ PYTANIE RADKOWI LISZEWSKIEMU
WEEKEND 7.II. "Casanova Club" ( www.casanovaclub.pl)
Specjalny program tylko dla widzów telewizji Malopolskie.Tv zarejestrujemy podczas pobytu zespołu WEEKEND na koncercie z okazji "50" milionowej odsłony na You Tube przeboju "Ona tańczy dla mnie" ( 7.II.2013 świętujemy w klubie muzycznym "CASANOVA CLUB" ( www.casanovaclub.pl). Specjany koncert , specjany program w którym zapyatmy Radka Liszewskiego o wszystko !!  ( życie prywatne i zawodowe , muzyczne początki, sukcesy, koncerty , przygody nie tylko muzyczne ). Każdy może zadać pyatnie . Wystarczy do dnia 2.02.2013 roku przesłać swoje propozycje pytań do artysty na adres : malopolskietv@interia.pl  . Najciekawsze pyatnia zostaną zadane za pośrednictwem redaktora muzycznego samemu leaderowi i twórcy hitu "Ona tańczy dla mnie" Radkowi Liszewskiemu (Weekend) . Sposród osób które nadeślą pytania zostanie rozlosowanych pięć płyt z autografami zespołu .
"Tłusty Czartek"07.02.1013r Zespół WEEKEND w klubie muzycznym "Casanova Club" - Ciche ( www.casanovaclub.pl) wystąpią "na żywo" zaśpiewają mega hit "Ona tańczy dla mnie" , zaprezentują swoje największe przeboje i muzyczne premiery z najnowszej płyty.
Wspólnie z uczestnikami tej przebojowej nocy będziemy świętowali "50" milionową odsłonę "Ona tańczy dla mnie" na you tube . Z tej okazji zespół otrzyma pamiątkową nagrodę "Medialny Smok Malopolskie.Tv " . Nie zabraknie przebojów tanecznych zaprezentowanych przez gościa wieczoru i samego zespołu Weekend , Dja ALEX ROSE. Konkursy i nagrody , Wybory "tancerza" wieczoru i karnawału 2013 , nagrody min: specjalne kolacje w restauracjach sieci marki "Chłopskie Jadło" w Krakowie ( www.chlopskiejadlo.pl ) , w jednej z restauracji zespół spotka się z mediami i fanami którzy zostaną wylosowali w konkursie ogłoszonym w Malopolskie.TV ( 29.01. w "Strefie Muzyki" ogłosimy konkurs związany z zespołem WEEKEND. Specjalna relacja z pobytu zespołu w klubie muzycznym "CASANOVA CLUB" na antenie Malopolskie.Tv Tego wieczoru rozdane będzie 200 płyt .
Zapraszamy do wspólnej zabawy .

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica