7.II. Zespół WEEKEND z Małopolskie.Tv w "CASANOVA CLUB" (www.casanovaclub.pl)

7.II. Zespół WEEKEND  z  Małopolskie.Tv  w  "CASANOVA CLUB" (www.casanovaclub.pl)
WEEKEND z MALOPOLSKIE.Tv w "CASANOVA CLUB"
Już 7.II.( tłusty czwartek ) z zespołem WEEKEND i telewizją Malopolskie.Tv , odliczamy wspólnie "50" milionową odsłonę mega przeboju "Ona tańczy dla mnie" najpopularniejszego obecnie zespołu WEEKEND. spotykamy się w" CASANOVA CLUB" (www.casanovaclub.pl).
Przypominamy wszystkim o tym specjanym koncercie Radka Liszewskiego i formacji WEEKEND.
"Tłusty Czartek"07.02.1013r Zespół WEEKEND w klubie muzycznym "Casanova Club" - Ciche ( www.casanovaclub.pl) wystąpią "na żywo" zaśpiewają mega hit "Ona tańczy dla mnie" , zaprezentują swoje największe przeboje i muzyczne premiery z najnowszej płyty.
Wspólnie z uczestnikami tej przebojowej nocy będziemy świętowali "50" milionową odsłonę "Ona tańczy dla mnie" na you tube . Z tej okazji zespół otrzyma pamiątkową nagrodę "Medialny Smok Malopolskie.Tv " . Nie zabraknie przebojów tanecznych zaprezentowanych przez gościa wieczoru i samego zespołu Weekend , Dja ALEX ROSE. Konkursy i nagrody , Wybory "tancerza" wieczoru i karnawału 2013 , nagrody min: specjalne kolacje w restauracjach sieci marki "Chłopskie Jadło" w Krakowie ( www.chlopskiejadlo.pl ) , w jednej z restauracji zespół spotka się z mediami i fanami którzy zostaną wylosowali w konkursie ogłoszonym w Malopolskie.TV ( 29.01. w "Strefie Muzyki" ogłosimy konkurs związany z zespołem WEEKEND. Specjalna relacja z pobytu zespołu w klubie muzycznym "CASANOVA CLUB" na antenie Malopolskie.Tv Tego wieczoru rozdane będzie 200 płyt .
Zapraszamy do wspólnej zabawy .
Na koncert zaprasza telewizja  MALOPOLSKIE.Tv , "CASANOVA CLUB" (www.casanovaclub.pl)

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica