"Amour" - Mirami nowy clip i singiel poleca małopolskie.tv & RS VISION ( www.rsvision.pl)

"Amour" - Mirami nowy clip i singiel poleca małopolskie.tv & RS VISION ( www.rsvision.pl)
Mirami atakuje listy przebojów
Amour to najnowszy klip grupy Mirami. Dziewczyny udowadniają nim, że najważniejszym uczuciem jest miłość, która powinna zawsze wypełniać serca. Niestety są momenty, w których zapominamy o uczuciach, ale na szczęście opatrzność i bóg miłości Amor czuwają żeby miłość zapłonęła na nowo. Plany wcześniejszego wydania tej cudownej ballady pokrzyżował wypadek samochodowy z udziałem zespołu. Na szczęście dziewczyny wróciły do świetnej formy, o której możemy się przekonać na koncertach. Poza tym czy jest lepszy moment na premierę miłosnej ballady niż walentynki??

http://www.youtube.com/watch?v=pOjVaerAth0&list=PLB8DFF4A4FB37C713&index=1

Pomysł na tętniącą seksapilem i zachwycającą wokalem formację muzyczną powstał w głowie znanego kompozytora i producenta Andrew Bakun‘a. Niedawno te marzenia zostały zrealizowane przy pomocy trójki doświadczonych producentów muzycznego biznesu – Alexander Duda (Alex Hitch), Ołeg Kowalskyj (Olav Hike) i Piotr Guzar (Peter Cliff). Tak właśnie powstał zespół MIRAMI.

Po wielogodzinnych castingach i rzetelnym doborze, z ogromnej ilości ponętnych kobiet stworzyli triumfalny projekt Mirami, co w tłumaczeniu z hiszpańskiego oznacza "Mira mi... - popatrzcie na moje...". Na co zwracać uwagę? Czy na sexy wygląd, czy na rozkoszny wokal? Wybór zostawiamy słuchaczom, bo i jednego i drugiego naszym dziewczynom nie brakuje. Wszystkie trzy wokalistki nie od dziś żyją w świecie muzyki i modelingu, co z pewnością można zobaczyć w teledyskach zespołu.

Julia Iwaszkiw – śpiewaczka, dyplomowany filolog i utalentowana dziennikarka. Wie, jak prawidłowo sprzedać informację, głos i urodę. W 2009 brała udział w konkursie piękności ‘Miss Lwów’.

Oksana Karpiak (przejęła wokalną sztafetę od swojej poprzedniczki Marty Moch) – przyszła ekonomistka. Posiada idealne proporcje umysłu, logiki, czaru i wokalu.

Tetiana Ivaniv (nowa członkini zespołu, zastąpiła Jane Snitkus) - już od kilku lat profesjonalnie zajmuje się śpiewaniem i modelingiem oraz brała udział w różnych konkursach piękności.
opracował i poleca : M & A Media
współpraca: PROJEKT INFO ( www.projektinfo.pl) , RS VISION ( www.rsvision.pl )

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica