"Atom" Tabb&Sound'n'Grace z platynowym statusem!

"Atom" Tabb&Sound'n'Grace z platynowym statusem!
Płytę poleca: MTV24.TV
Chór Sound'n'Grace i Tabb biją obecnie wszelkie rekordy popularności, w tym sprzedażowe. Ich wspólna płyta pt. „Atom” w błyskawicznym tempie pokryła się złotem a teraz już platyną. Wyróżnienie jest już oficjalnie potwierdzona przez ZPAV: http://bestsellery.zpav.pl/wyroznienia/platynoweplyty/cd.php
Wydawca: MY Music / poleca MTV24.TV / Music Media Press


„Atom” spotkał się z pozytywnym odbiorem zarówno fanów jak i krytyków muzycznych. Pochodzą z niej takie hity jak: „Dach”, „Możesz wszystko”, „Na pewno”, „ Święta będą cały rok” czy „Someone”, które przez wiele tygodni były najczęściej granymi polskimi piosenkami w stacjach radiowych. Dowodem tego są liczne nagrody m.in. Eska Music Awards za Radiowy Debiut Roku.

Chór wystąpił również w filmie Listy do M2, a co więcej piosenka „Someone” promuje ten film. Sound'n'Grace bije też rekordy w ilości granych koncertów. Tylko w samym grudniu chór wystąpi na 24 bardzo dużych koncertach.

Polacy pokochali pozytywny przekaz płynący z płyty „Atom”. To wielki sukces, który jest fenomenem w skali światowej. Nigdy bowiem wcześniej, w jakimkolwiek kraju żaden chór nie osiągnął sukcesu na miarę Sound'n'Grace. Chór wylansował hity, które są najczęściej granymi piosenkami w stacjach radiowych i co za tym idzie, ich debiutancka płyta sprzedała się w ilościach, których mogą im pozazdrościć największe gwiazdy w tym kraju.


Jak pisze autorka tekstów Patrycja Kosiarkiewicz, „Atom” jest to płyta dla ludzi pozytywnych od ludzi pozytywnych. Nie opowiada o chodzących ideałach- bohaterowie w tekstach popełniają błędy, jednak nie poddają się, wyciągają lekcje, a porażki przekuwają w zwycięstwa, szczególnie to najważniejsze - nad samym sobą. Ten album ma być zastrzykiem dobrej energii, przypomnieniem, że warto być wdzięcznym, warto określić w życiu właściwe priorytety, warto mu zaufać. Mówi o mocy jaką nosimy w sobie jako wspólnota - co jest nawiązaniem do idei chóru, ale też o indywidualnej mocy drzemiącej w każdym z nas. To tak jakby ktoś pukał do ciebie z przesłaniem: Hej, masz TO w sobie i TO czeka na odkrycie. To może być miłość, pasja, wiara, siła, nadzieja - co wybierzesz. Jeśli miałabym wybrać tylko jedną z dziesiątek fraz jakie tworzą debiut Tabb / S&G, to byłoby to: „tak samo ważny dąb jak łupina, wokół nikogo się nie kręci świat, jedyne co dziś masz to ta chwila, bądź jak ptak".www.gorgo.com.pl
https://www.facebook.com/soundngrace
Wydawca płyty : MY MUSIC 

Opracował : MUSIC MEDIA PRESS
Poleca: MTV24.TV


Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica