"HOLD TIGHT'-SHEIKH feat: Nicco HIT LATA 2012 w "Strefa Muzyki" - Malopolskie.tv

"HOLD TIGHT'-SHEIKH feat: Nicco HIT LATA 2012 w "Strefa Muzyki" - Malopolskie.tv
Sheikh na planie clipu
"Hold Tight" w wykonaniu producenta ukrywającego się pod pseudonimem SHEIKH , przy współpracy z wokalistą NICCO (USA), stało się wielkim tegorocznym przebojem tanecznym w klubach , dyskotekach ,plażowych i górskich prywatkach. Nagranie też mocną pozycję zajmuje na liście TOP 20 HITS Malopolskie.tv.
"Hold Tight" doczekało się też już kilku oficjanych zaakceptowanych przez samego mistrza i producenta SHEIKH remixów , które to wersje pojawią się na specjalnej plycie (singlu) z remixami. Plyta będzie miała premierę  11 sierpnia. A rozdana zostanie przez wydawcę i media managera wszystkim dzienniakrzą akredytowanym przy tegorocznym SOPOT FESTIVAL 2012 ( 24-25 sierpnia) ktorego organizatorem jest Miasto Sopot i telewizja Polsat.
na festiwalu pojawią się najwięksi przedstawiciele muzycznego świata i mediów i będzie to idealne miejsce do promocji takiego krążka. Malopolskie.tv trzyma kciuki za artystę i poleca nagranie i cała plytę na której znajdą się też inne produkcje tajemniczego SHEIKH-a.
"Strefa Muzyki" jako jedyne medium otzrymała zdjęcia z palnu teledusku do nagrania " Hold Tight" , którego można zobaczyć już na antenach  stacji muzycznych min: 4 Fan Tv , Viva , Eska Tv i wielu innych.
Nagranie to połączone z klimatycznym  clipem gwarantuje wysokie lokaty dla wykonawców przeboju w plebiscytach na NAJPOPULARNIEJSZYCH WYKONAWCOW I PRZEBOJÓW LATA 2012".
Poleca i opracował : M & A Media , współpraca : Tomek Bruzda

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica