Nr.1 na K.F.P.P. OPOLE 2012 WIELKA DAMA PIOSENKI SYLWIA GRZESZCZAK !

 Nr.1  na  K.F.P.P. OPOLE 2012  WIELKA DAMA PIOSENKI  SYLWIA GRZESZCZAK !
Sylwia Grzeszczak szerszej publiczności dała się poznać poprzez współprace z Liberem i niezwykły duet – połączenie młodzieńczej siły i doświadczenia, pięknego śpiewu i gry na fortepianie z elektryzującym rapem, który kolejny rok z rzędu podbija serca fanów w całej Polsce.
Ich największe hity „co z nami będzie” , „nowe szanse” czy „mijamy się” długo utrzymywały się na szczytach największych polskich rozgłośni radiowych jak Rmf Fm, Radio Zet czy Radio Eska.
Ta ostatnia doceniła ich twórczość podczas gali rozdania nagród w 2009 roku, gdzie Sylwia wraz z Liberem odebrali osobne statuetki jako artystka i artysta roku, oraz wspólną za album roku (pt. „ Ona i On”).
Sukces Sylwii i Libera natychmiast przełożył się na liczne koncerty w kraju i za granicą. Już blisko 200 razy zaczarowali fanów swoimi występami, które łączą świeżość nowoczesnych brzmień z magią klasycznych instrumentów. Sylwia to jedyna popowa wokalistka, która oprócz tego że ma ponadprzeciętny głos, potrafi również doskonale grać na fortepianie ( jest zawodową pianistką). Liber natomiast od ponad 10 lat elektryzuje fanów swoim oryginalnym rapem, oraz tekstami które zawsze niosą głęboki przekaz.
Rok 2011 jest ostatnim rokiem wspólnego grania obu artystów, gdyż zarówno Sylwia jak i Liber przygotowują swoje osobne płyty. W przypadku Sylwii będzie to pierwszy solowy album, którego premiera miała miejsce 11 padziernika 2011. Nie zabrakło na nim pięknych kompozycji, do których zdążyła nas niejednokrotnie przyzwyczaić. Na płycie Sylwia debiutuje także w roli autorki tekstów, ktre napisali dla niej tez Jacek Cygan oraz Marcin Liber Piotrowski.
Pierwszym singlem zapowiadającym płytę była piosenka MALE RZECZY, która stała się niekwestionowanym Hitem Lata.
Teledysk do piosenki pobił też wszelkie rekordy oglądalności osiągając tylko w internecie ponad 10 milionów wejść. Zainteresowanie Sylwia jest tak duże, ze w lipcu była na 1 miejscu wśród najczęściej wyszukiwanych osób w internecie. Kolejny singiel zapowiadającym płytę jest piosenka Sen o Przyszłości, która w zaledwie tydzień od premiery stała się najczęściej graną piosenka w Polsce i podbiła serca milionów, co obserwujemy w internecie, gdzie klip bije rekordy popularności oraz na szczytach list przebojów rozgłośni radiowych i stacji muzycznych.
Wszystko wskazuje na to ze najbliższe miesiące będą należeć właśnie do Sylwii...tym bardziej ze jej debiutancka płyta Sen o przyszłości już w przedsprzedaży uzyskała status złotej płyty!www.sylwiagrzeszcak.pl. Podczas tegorocznego Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki Sylwia Grzeszczak walczyć będzie o statuetki w koncercie „SUPER JEDYNKI” które należą się właśnie tej osobie jak nikomu innemu. Miniony rok jak i bez wątpienia pierwsze miesiące 2012 roku należą dl tej wokalistki. Na antenie MALOPOLSKIE.TV będziemy prezentować specjalny wywiad z Sylwią Grzeszczak który zarejestrujemy na tegorocznym festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Festiwal w tym roku odbywa się w dniach 1-2 czerwca 2012 roku na który zaprasza TVP1.

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica