"ONA TAŃCZY DLA MNIE" - WEEKEND , taneczny konkurs z zespołem

"ONA TAŃCZY DLA MNIE" - WEEKEND  , taneczny konkurs z zespołem
Weekend z tortem z okazji 40 milionowego odtworzenia
Znana z przeboju "Ona tańczy dla mnie" grupa Weekend zaprasza do konkursu, w którym do wygrania jest tydzień na Ibizie dla dwóch osób. Wystarczy tylko zatańczyć. , A 7.II. obecność obowiązkowa w "Casanova Club" ( www.casanovaclub.pl) na specjalnym koncercie z Malopolskie.TV.
Żeby wziąć udział w konkursie wystarczy nagrać półminutowy filmik prezentujący, jak ona tańczy dla ciebie do przeboju grupy Weekend. Internauci ocenią i zdecydują, kto pojedzie na gorąca Ibizę.

Zgłoszenia przyjmowane są do 28 lutego. Głosowanie internautów na wybrane filmiki odbędzie się w dniach 8-22 marca.

Autorzy filmów które zajmą miejsca w pierwszej dziesiątce otrzymają specjalne dwupłytowe wydanie płyty "Ona tańczy dla mnie" grupy Weekend z autografem. Przypomnijmy, że wydany w połowie stycznia album to reedycja, zawierająca dodatkowo profesjonalne podkłady do karaoke.


"Tłusty Czartek"07.02.1013r Zespół WEEKEND w klubie muzycznym "Casanova Club" - Ciche ( www.casanovaclub.pl) wystąpią "na żywo" zaśpiewają mega hit "Ona tańczy dla mnie" , zaprezentują swoje największe przeboje i muzyczne premiery z najnowszej płyty.
Wspólnie z uczestnikami tej przebojowej nocy będziemy świętowali "50" milionową odsłonę "Ona tańczy dla mnie" na you tube . Z tej okazji zespół otrzyma pamiątkową nagrodę "Medialny Smok Malopolskie.Tv " . Nie zabraknie przebojów tanecznych zaprezentowanych przez gościa wieczoru i samego zespołu Weekend , Dja ALEX ROSE. Konkursy i nagrody , Wybory "tancerza" wieczoru i karnawału 2013 , nagrody min: specjalne kolacje w restauracjach sieci marki "Chłopskie Jadło" w Krakowie ( www.chlopskiejadlo.pl ) , w jednej z restauracji zespół spotka się z mediami i fanami którzy zostaną wylosowali w konkursie ogłoszonym w Malopolskie.TV ( 29.01. w "Strefie Muzyki" ogłosimy konkurs związany z zespołem WEEKEND. Specjalna relacja z pobytu zespołu w klubie muzycznym "CASANOVA CLUB" na antenie Malopolskie.Tv Tego wieczoru rozdane będzie 200 płyt .
Zapraszamy do wspólnej zabawy

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica