TOP 5 HITS & MATT PAREL Propozycje do TOP 20 HITS poleca : OFRA SPORT (www.ofrasport.pl)

 TOP 5  HITS & MATT PAREL Propozycje do TOP 20 HITS poleca : OFRA SPORT (www.ofrasport.pl)
Matt Parell producent muzyczny 2012r
TOP 5 HITS NA WEEKEND Propozycje do TOP 20 HITS poleca : OFRA SPORT (www.ofrasport.pl)


Dziś przedstawiamy propozycje do listy przebojów Top 20 Hits , jak i taneczne hity na weekend 9-11.XI. 2012 r. dla widzów telewizji Malopolskie.tv , przy tych tanecznych przebojach latwiej będzie w te jesienne zimne wieczory a parkiety klubowe w rytmach tych przebojów od razu osiągają temperaturę wrzenia. Nasze propozycje to :

Never Give Up – Whitney Houston ( Nowy singiel nieżyjącej wielkiej artystki )
Six Feet Under – Matt Parell feat: kyle Monroe ( Hit Malopolskie.tv )
Stop The World – Sheikh feat: Sundave ( Muzyczna propozycja Malopolskie.tv)
Sky Fall – Adele
Bad ( rmx) – Michael Jackson ( Hit Malopolskie.tv )


MATT PARELL wielki jubileusz muzyczny !!!!!Już 19.stycznia 2013 roku swoje "dziesięciolecie" pracy muzycznej będzie obchodził znany i popularny młody dj i producent Matt Parell. Urodzinowa impreza odbędzie się w klubie muzycznym "VENUS PLANET" Koneck k/ Inowrocławia. Całonocna impreza muzyczna zgromadzi wielu wykonawców i dj z którymi Matt wspólpracował i współpracuje . Telewizja Malopolskie.tv obieła patronat nad tym muzycznym świętem młodego utytuowanego artysty.
Matt Parell - kompozytor, aranżer, twórca brzmień do syntezatorów. Założyciel Fabryki Hitów. Ukończył warsztaty muzyczne Coca Coli o nazwie Coke Live Fresh Noise, na których wykładowcami byli m.in. Adam Ostrowski (O.S.T.R.), Plan B, Boogie Mafia. Na dzień dzisiejszy współpracuje z Luke'iem Tozourem - czlowiekiem odpowiedzialnym za produkcje m.in. dla Kate Perry, Adama Lamberta, Pink, Mika itp. Oficjalny remixer na singlu Marca Van Lindena i Amandy Wilson oraz polskiej formacji B-QLL , z ktorymi na chwile obecna tworzy nowy singie.
Matt Parell przygotowuje wraz z malopolskie.tv specjalny muzyczny prezent dwa krążki płytowe podsumowujące jego cały okres działalności artystycznej . Płyty te to prawdziwy rarytas i perełka dla fanów talentu jubilata. Krążek " MATT PARELL BEST OF vol. 1 i VOL. 2 " będzie tylko dla fanów w konkursach organizowanych w telewizjach ITV i Malopolskie.tv , oraz rozgłośniach radiowych na terenie całego kraju. Wielki wysyp krążków nastąpi podczas jubileuszowego koncertu w dniu 19 stycznia 2013 roku , który jak wspominalismy odbędzie się w klubie muzycznym "VENUS PLANET" - Koneck k/ Inowroclawia. Dla widzów telewizji Malopolskie.tv będziemy mieli specjalny konkurs i zaproszenia VIP związany z Matt Parellem. Jak zdradza sam jubilat nie zabraknie atrakcji muzycznych i "mega" urodzinowego tortu.

Opracował i poleca : M & A Media & PROJEKT INFO ( www.projektinfo.pl )

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica