‘We Clean Up So Well’ przebój na jesień 2012 poleca "Strefa Muzyki" prezentuje : www.ofraspoert.pl

‘We Clean Up So Well’ przebój na jesień 2012 poleca "Strefa Muzyki" prezentuje : www.ofraspoert.pl
Indie rock na jesień 2012
Indie rock w kojącym wydaniu to zdecydowanie prezentowany przez Lydię utwór ‘We Clean Up So Well’ pochodzący z płyty Assailants. Bynajmniej muzycy nie napastują nas dźwiękiem. Roztaczają przyjemną aurę i tym samym dystansują od otaczającej nas rzeczywistości. Dosłowne wrażenie jakie wywołuje ta piosenka jest takie, że w całości kompozycji można się zanużyć i dryfować razem z Lydią po emocjonalnej krainie wspomnień.

http://www.youtube.com/watch?v=ER4i2I35_d4&feature=plcp

Zespół o tak kobiecej nazwie w rzeczywistości składa się z panów: Leightona Antelmana, który daży nasze uszy swoim dekilatnym wokalem i odpowiada za dźwięki gitary, oraz Craig Taylor rytmicznie uderzający w perkusję. Skład zespołu od roku 2003 zmieniał się wielokrotnie, jednak pomimo tych roszad, wydali 4 płyty. Począwszy od This December, It’s One More and I’m Fine (2005), Illuminate (2008), 2 lata później – Assailants I ostatnia z 2011 roku Paint it Golden.
Pochodzący z Gilbert w stanie Arizona muzycy po ukazaniu światu We Clean Up So Well opublikowali smutną dla fanów wiadomość – po swojej trasie zatytuowanej ‘The Lydia Finale: A Goodbye & Farewell Tour’, zespół się rozpadnie. Jednak panowie po chwili przerwy powrócili do tworzenia muzyki, ale nie porzucają innych, zupełnie niezależnych od siebie projektów.

Opracował i poleca : M & A Media  , Współpraca :  MY MUSIC   & PROJEKT INFO ( www.projektinfo.pl )
OFRA SPORT zaprasza widzów Malopolskie.tv na porgramy "KWADRANS ZDROWIA" emitowane tylko  na antenie telewizji MALOPOLSKIE.TV  ( www.ofrasport.pl ) już od listopada 2012 roku.
Piotr Kubica jest zawodnikiem OFRA SPORT TEAM  ( www.piotrkubica.pl ) nowa strona od 15.XI. 2012r

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica