"Wiosna, Lato, Jesień, Zima" cały czas rośnie. poleca My Music & RS VISION ( www.rsvision.pl)

"Wiosna, Lato, Jesień, Zima" cały czas rośnie. poleca My Music  & RS VISION ( www.rsvision.pl)
Składanki Nr.1 od My Music poleca MAŁOPOLSKIE.TV
Popularność serii składanek "Wiosna, Lato, Jesień, Zima" cały czas rośnie.

Receptę na sukces zdradza nam Remigiusz Łupicki z MyMusic.
Nie jest sztuką zrobić składankę dla młodzieży opierając się tylko i wyłącznie na play-listach radiowych. Wprowadzając na rynek serię Wiosna, Lato, Jesień, Zima - wiedzieliśmy, że idąc tropem samych hitów znanych z radia, nie mamy szans wygrać walki z takimi kompilacjami jak Bravo.

Musieliśmy pójść o krok dalej... Odpowiedź przyszła od razu… Wymyślmy coś, czego nie daje radio, czyli sami stwórzmy trend… Było to bardzo odważne założenie, gdyż startowaliśmy od zera, a jedynym medium, które weszło w patronat nad pierwszą częścią tej płyty (Zima 2012) był nasz własny profil na Facebooku. Jakość naszego produktu była wartością samą w sobie, dlatego dziś możemy śmiało zaryzykować stwierdzenie - udało się! Nasza seria składanek na rynku wyróżnia się tym, iż oprócz hitów radiowych, na płytach znajdują się również piosenki znane tylko z Internetu oraz single, które dopier o zaczynają swoją "karierę" i mają szansę stać się radiowym przebojem. Najpiękniejsze jest to, że od czterech edycji serię wspiera Radio Eska, które otwiera się na nowe trendy i zawsze chce być o krok przed konkurencją. Dzięki kampanii reklamowej w Esce docieramy z informacją o premierze składanki do każdej młodej osoby w Polsce.

Tysiące młodych ludzi czeka na naszą płytę i na każdą jej nową odsłonę. Edycja Wiosna 2013 to również masa piosenek nieznanych z radia … może to znowu My odkryjemy przebój radiowy?

Poleca ; M & A Media , PROJEKT INFO i  RS VISION  ( www.rsvision.pl )

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica