DALEY w Warszawie , Oszczędnie, lecz skutecznie! poleca MTV24.TV

DALEY w Warszawie , Oszczędnie, lecz skutecznie!   poleca  MTV24.TV

Specjalnie dla  MTV24.TV 

 

Oszczędnie, lecz skutecznie!

W ramach swojej trasy „The Spectrum Tour” w Warszawskich Hybrydach zagrał brytyjski wokalista Daley. Artysta współpracujący m.in. z Pharrellem Williamsem i Gorillaz ma na swoim koncie duety z Jessie J i Jill Scott, które cieszą się ogromną popularnością.

Gareth Daley to wokalista, autor tekstów, kompozytor i producent muzyczny, pochodzący z Manchesteru. Szerszej publiczności dał się poznać dzięki współpracy z zespołem Gorillaz. To dzięki niemu światło dzienne ujrzał utwór „Doncamatic”. Artysta ma na swoim koncie epkę „Alone Together” i dwa albumy studyjne „Days & Nights” oraz „The Spectrum”. Daley dorastał przy dźwiękach muzyki Princa, Chaka Khan, Sade, Radiohead, Jill Scott i Oasis. Nic więc dziwnego, że wpływ muzyki r&b oraz soulu są silnie akcentowane w jego kompozycjach.

W trakcie środowego koncertu Daley wykonał utwory z najnowszej płyty „The Spectrum” wydanej 14 lipca zeszłego roku, a także piosenki pochodzące z debiutanckiego albumu „Days and Nights”. Daley udowodnił, że na scenie nie potrzeba robić wielkiego show, aby móc zawładnąć sercami publiczności. Oszczędna oprawa wizualna i muzyczna ograniczająca się jedynie do wokalu i gitary w zupełności wystarczyły, aby móc śmiało stwierdzić, że koncert ten był niesamowity.

Daley zaprosił do wspólnego wykonania utworu „Selfish” Natalię Nykiel. Ich głosy współgrały razem idealnie. Daley posiada niesamowity, krystaliczny głos i doskonałą technikę. Nie ma mowy, aby dźwięk wydobył się z jego ust w sposób niekontrolowany. To prawdziwy artysta, który z pewnością nie raz jeszcze zaskoczy.

Mamy nadzieję, że Daley wkrótce znów zawita do Polski, co z resztą zapowiedział w swoich mediach społecznościowych. Trzymamy kciuki za dalszy rozwój artystyczny tego zdolnego chłopaka i czekamy na dalsze muzyczne nowości.

 

Autor : Mateusz  Marzec 

Opracował : Fonomedia  Group  dla  MTV24.TV

Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica