Eurowizja 2013 bez Polski zaskakująca decyzja TVP prezentuje OFRA SPORT i MALOPOLSKIE.TV

Eurowizja 2013  bez Polski  zaskakująca decyzja TVP  prezentuje OFRA SPORT i MALOPOLSKIE.TV
www.ofrasport.pl partner "STREFY MUZYKI"
W konkursie piosenki Eurowizji w 2013 r. zabraknie polskiego reprezentanta. Tak zadecydowała Telewizja Polska, która zrezygnowała także z transmisji przyszłorocznej edycji muzycznego show.Polska nie tylko nie wystawi swojego reprezentanta, ale nie pokaże również samej imprezy. W tym roku w konkursie Eurowizji także zabrakło wykonawcy znad Wisły, ale samo wielkie muzyczne show telewidzowie mogli obejrzeć na antenie TVP1.

Gospodarzem Eurowizji 2013 będzie Szwecja, dzięki zwycięstwu Loreen i jej propozycji „Euphoria”. Artystka zachwyciła telewidzów wizerunkiem a'la Kate Bush i piosenką utrzymaną w stylistyce przebojów Britney Spears.

Konkurs Piosenki Eurowizji jest organizowany od 1956 r. przez zrzeszającą telewizje publiczne Europejską Unię Nadawców (EBU), której członkiem jest TVP. Polska brała w nim udział od 1994 roku. Debiut naszego kraju w konkursie do dziś pozostaje największym sukcesem polskiej reprezentacji. Edyta Górniak z utworem „To nie ja” wyśpiewała wówczas drugie miejsce. W kolejnych latach propozycje Polski przepadały z kretesem.Ostatnim zauważalnym sukcesem Polski na Eurowizji był występ zespołu Ich Troje w 2003 r., który po kilkutygodniowej kampanii promocyjnej w kilku krajach europejskich wywalczył podczas konkursu siódme miejsce.

Prezentuje M & A Media & PAP  
Współpraca : PROJEKT INFO ( www.projektinfo.pl )
OFRA SPORT  ( www.ofrasport.pl )

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica